Theta Healing R

Ing. Jana Mrkvičková

Co je to ThetaHealing®?

ThetaHealing® je soubor technik, ktery umožňuje přístup do podvědomí a změnu našich přesvědčení, která nám již neslouží pro naše nejvyšší dobro. Zároveň lze s touto technikou zpracovat emocionální a mentální bloky, léčit na genetické rovině a rovině duše.

Pomocí techniky ThetaHealing® je možno vytvořit nový systém přesvědčení, který vede ke zdraví, hojnosti a prosperitě na všech úrovních.

Jak ThetaHealing® funguje?

ThetaHealing® je velmi rychlá a účinná technika, která využívá nízkých mozkových vln - théta. Tohoto stavu, lze dosáhnout ve velmi hluboké meditaci nebo ve spánku.

Zakladatelka ThetaHealing® Viana Stibal přišla na to, že do tohoto stavu lze vědomě vstupovat a že tento stav umožňuje navázat spojení s tvořivou silou Univerza - Zdrojem. V napojení na tuto sílu mohou být realizovány změny a procesy léčení.

Jak mi může ThetaHealing® pomoci?

Věci, které se nám v životě stanou, se nám "nedějí",vytvořili jsme je sami svými myšlenkami, přesvědčeními v našem podvědomí a vzorci chování. Síla podvědomí je často podceňovaná, přitom naše podvědomí ovlivňuje 90% toho jak se nám v životě daří a co se nám v životě udává.

Naše vědomá mysl ovlivňuje pouze 10 %. Svůj život můžeme velmi změnit tak, že změníme přesvědčení v našem podvědomí. A zde nastupuje ThetaHealing® jako technika, která umožňuje vstup do podvědomí a přepsání našich programů, které nejsou pro naše nejvyšší dobro a "nainstalování" nových, které nás budou podporovat ve zdraví, hojnosti a prosperitě.

Zdroj: https://svecova-lucie.cz/moje-sluzby/thetahealing/