Vykuřovadlo - KADIDLO Aden

Vyprodáno Nové

Latinský název: Boswellia sacra
Hmotnost: 20 g
Účinek: Obětina / Meditační / Uklidňující / Očistný / Spirituální /
Vůně: jemně citrusová, svěží, ovocná, smyslná a sametově kadidlová
Země původu: Jemen

Značka: Vykuřovadla RYMER 

99,00 Kč

Různé druhy kadidlovníku z čeledi březulovitých, rostoucích především v Arábii, Jemenu, Ománu, Somálsku, ale i v Indii, produkují nejznámější a nejproslulejší pryskyřici - kadidlo, zvané též olibanum.

Jeho užití spadá do nejstarších egyptských kultur a v průběhu dalších tisíciletí se stalo tím nejdůležitějším vykuřovadlem. Nesmělo chybět při žádných náboženských či světských obřadech a rituálech. Je signováno Slunci a má téměř univerzální použití, symbolizuje mužskou složku.

Patří mezi nejúčinnější čističe atmosféry jak na duchovní i fyzické úrovni, má silné dezinfekční účinky, vytváří pocit průzračnosti, zbožnosti, čistoty a klidu. Staví most mezi fyzickou a duchovní rovinou bytí, říká se, že s jeho vůní můžete poznat Boha. Jedná se o silný stimulant lidského ducha, snižuje stres, uvolňuje napětí, je vhodným doprovodem modliteb a meditací, rozšiřuje vědomí.

Kadidlo Aden pochází z výběrové kvality té nejlepší pryskyřice z Jemenu. Její jantarově průsvitné slzy jsou tím nejlepším, co můžete z tohoto regionu získat. To je v dnešní době válečného konfliktu velmi náročné. Přinášíme vám skutečně prémiovou kvalitu tohoto vzácného kadidla.

Vůně je citrusová, svěže ovocná a sametově kadidlová.

Spalování

  • uhlík
  • vykuřovací pícka
  • elektrická kadidelnice