Vonné tyčinky - SHRINGARA (pačuli a geránium)

Vyprodáno

Účinek: Provonění prostoru /

Vůně: sladce květinová, smyslná až omamná orientální s doteky vzácných dřev a vyrovnanou zemitostí svůdné ambry

Balení: 10 ks

Země původu: Indie

80,00 Kč

Nabízíme vám nesmírně zajímavé a vysoce kvalitní tyčinky indického typu vyrobené ručně firmou Ramakrishnananda. Jedná se o jedinečnou alternativu k indickým tyčinkám, jsou pečlivě připraveny z těch nejlepších vonných látek na světě, podle starodávných receptur z vybraných bylin, květů, pryskyřic, přírodních esenciálních olejů a čistého santalového dřeva. Máte zde jedinečnou možnost ponořit se do omamných, jemně noblesních, vyvážených a harmonizujících vůní, se sametovými, laskavě poklidnými a smysluplnými tóny spirituální Indie. To vše se zárukou 100% přírodního složení, bez rizika přidaných syntetických složek či zneužívání dětské a ženské pracovní síly bez náležitého ohodnocení.

Shringara je královská rasa, stav mysli, a znamená láska, nebo krása, obecně se dá přirovnat k potěšení z přítomnosti člověka opačného pohlaví, kdy klademe důraz na romantiku, příjemné prostředí, dobré mravy. Má dva aspekty, pocit lásky v jednotě a v oddělení.

Tyčinky se vyznačují sladce květinovou, smyslnou až omamnou orientální vůní s doteky vzácných dřev a vyrovnanou zemitostí svůdné ambry.

Zapalujte, pokud potřebujete vytvořit vznešenou a romantickou atmosféru, těšit se z přítomnosti blízkého člověka, naladit svoji mysl k ušlechtilým myšlenkám, doprovodit uměleckou tvorbu či vnímání umění, všech krásných věcí, chcete-li pochopit božský princip nekonečného štěstí.