Vonné tyčinky HEM - Dračí krev

Dračí krev, to je tajemná dřevitá vůně, která je velmi vhodná pro kultivaci představivosti, pro chvíle tvoření. Vůně dračí krve povzbuzuje fantazii, proto ji obzvláště ocení umělci, výborně se však hodí i pro různé obřady a čarodějné rituály.

Krabička obsahuje 20 tyčinek o délce 23 cm.

45,00 Kč
Please select variants first

V pradávných časech, v dobách, kdy mlžnému nebi vládli dračí vládci, říkalo se, že ten, kdo zabije draka a vypije jeho krev, získá jeho sílu i magické schopnosti. Tyčinky "Dračí krev" skutečně disponují zvláštní a opojnou vůni, která má velmi posilující účinky na lidskou psychiku, ducha i tělo. Tyto vonné tyčinky byly vyrobeny ze směsi vybraných bylin a éterických olejů, jež byly namíchány v přesně určeném poměru, na základě starodávného čarodějného receptu. Vůně má schopnost přenést člověka do dávno ztraceného světa, v němž tyto mocné bytosti stále existují.

Vonné tyčinky Dračí krev přináší nádherně dřevitou vůni, která je nesmírně inspirativní. Je velmi vhodná pro chvíle snění, pro kultivaci představivosti, pro chvíle tvoření. Vůně dračí krve povzbuzuje fantazii, proto ji obzvláště ocení malíři, básníci, spisovatelé a všichni ti, kdož tvoří, výborně se však hodí i pro různé obřady a čarodějné rituály.