Vonné tyčinky - HARI (ambra a santal)

Vyprodáno

Účinek: Provonění prostoru /

Vůně: omamně sladce, opojná, sametová s typickými prvky santalu a doteky pižmovitých, hedvábně květinových vůní

Balení: 10 ks

Země původu: Indie

80,00 Kč

Nabízíme vám nesmírně zajímavé a vysoce kvalitní tyčinky indického typu vyrobené ručně firmou Ramakrishnananda. Jedná se o jedinečnou alternativu k indickým tyčinkám, jsou pečlivě připraveny z těch nejlepších vonných látek na světě, podle starodávných receptur z vybraných bylin, květů, pryskyřic, přírodních esenciálních olejů a čistého santalového dřeva. Máte zde jedinečnou možnost ponořit se do omamných, jemně noblesních, vyvážených a harmonizujících vůní, se sametovými, laskavě poklidnými a smysluplnými tóny spirituální Indie. To vše se zárukou 100% přírodního složení, bez rizika přidaných syntetických složek či zneužívání dětské a ženské pracovní síly bez náležitého ohodnocení.

Slovo Hari má nejen v sanskrtu poměrně mnoho významů. Je jím označován Avatar, jehož další jméno je Krišna, je to výraz pro toho, kdož nás zbavuje všech strachů a úzkostí, a opět se toto symbolické přirovnání vztahuje ke Krišnovi, někdy je tímto slovem označována žluto zelená barva, jako barva slunce a sómy.

Tyčinky se vyznačují omamně sladkou, opojnou, sametovou vůní s typickými prvky santalu a doteky pižmovitých, hedvábně květinových vůní, jež společně vytváří neopakovatelnou, neuchopitelnou a mystickou kompozici.

Zapalujte pro zklidnění mysli, otevření vnitřních obzorů a posílení spirituality, při meditacích, k vytvoření atmosféry klidu a pohody, pokud chcete připravit jedinečné chvíle pro setkání s partnerem.