Vlasový olej Khadi - VITALITA a RŮST

Vyprodáno Nové

Znatelně více vitality, zaktivovaná vlasová pokožka a vysněný růst vlasů.

Objem: 50 ml

Výrobce: Khadi

Země původu: Indie

319,00 Kč

Podrobný popis

 • s ajurvédskou silou mocného Khadi elixíru
 • vnáší aktivitu do vlasové pokožky a revitalizuje vlasové kořínky
 • stimuluje růst vlasů a působí proti vypadávaní vlasů
 • dává vlasům elasticitu a působí proti roztřepeným konečkům
 • ajurvédská receptura, 100% přírodní a vegan
 • s certifikací BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika

VITALITA a RŮST je čistou životní energií pro Vaše vlasy: zásobí Vaši vlasovou pokožku nutrienty, podporuje krevní cirkulaci, posiluje vlasové kořínky a stimuluje růst vlasů. Vychutnejte si plné, zdravé vlasy, protože zdravá vlasová pokožka je předpokladem pro krásné vlasy.

Tajemstvím Khadi oleje VITALITA a RŮST pro vlasy a vlasovou pokožku je tajuplný mocný účinek Khadi elixíru: pomocí tisíce let starých tradičních ajurvédských procesů jsou vybrané indické léčivé byliny a plody ohřívány nad otevřeným ohněm, citlivě a za podmínek v závislosti na ingredienci, v řádech hodin či dokonce dní.

Tyto ajurvédské extrakty z léčivých bylin a plodů, bohaté na účinné látky, stimulují prokrvení a látkovou výměnu ve Vaší vlasové pokožce a aktivují tak růst vlasů. Ajurvédské léčivé rostliny jako rozmarýn a pískavice řecké seno mají aktivizující účinek a stimulují růst vlasů. Kromě toho bhringaraj dává vlasům vitální elasticitu a spolu s obsaženými základovými oleji eliminuje třepení.

Máte jemné, roztřepené vlasy nebo vlasy se sklonem k padání? Pak se obzvláště pro Vás hodí Khadi vlasový olej VITALITA RŮST. Také muži oceňují působení tohoto vlasového oleje, protože podporuje růst vlasů a voní decentně po bylinách. Pro plné, zdravé vlasy!

Vlasové oleje byly v ajurvédě vždy používány za účelem intenzivní vlasové péče, protože budují vlas zevnitř. Vaše vlasy nejenže vypadají opečovávané, ale probouzejí jejich pravou sílu a zdravou krásu.

Použití

Khadi vlasový olej VITALITA a RŮST se používá především jako péče před mytím vlasů.

 • Napumpujte 2-3 dávky do dlaně.
 • Nejprve vmasírujte Khadi VITALITU RŮST do vlasové pokožky a zbytek oleje, který Vám zůstal v dlaních, vemněte do délek a konečků. Pokud se Vám jedná především o ošetření vlasových délek, začněte délkami a konečky, zbytek vlasového oleje pak vmasírujte do vlasové pokožky.

Varianta: Khadi vlasový olej VITALITA RŮST můžete následně včesat do vlasů pomocí vlasového kartáče s přírodními štětinami, které citlivě a s hloubkovou účinností dále zapracují vlasový olej do vlasové struktury a pokožky.

 • Nechte olej působit 30 až 60 minut a pak vlasy umyjte Khadi šampónem.
 • Pro zintenzivnění účinku ho můžete nechat působit přes noc anebo si ovinout vlasy ručníkem, abyste je drželi v teple.
 • Používejte dvakrát týdně.

V decentním množství můžete tento vlasový olej používat také jako bezoplachovou "leave-in" péči.

Složení (INCI): Sesam indicum (sezamový olej)*, Cocos nucifera (kokosový olej)*, Ricinus communis (ricinový olej), Eclipta alba (bhringaraj), Bacopa monniera (brahmi), Sida cordifolia (bala), Butea monosperma (palasa), Trigonella foenum-graecum (pískavice řecké seno), Abrus precatorius (gunja), Emblica officinalis (amla)*, Citrullus colocynthis (olej ze semen indrayan, koloqinthe), Rosmarinus officinalis (éterický olej rozmarýna)*, Daucus carota (olej z mrkvových semínek), Tocopherol (vitamin E), Cinnamomum camphora (kafr), Onosma hispidum (ratanjot), Linalool**, Limonene**

* z kontrolovaného biologického zemědělství, ** součást přírodních éterických olejů