VLASOVÉ TONIKUM KOMONICOVÉ

Lehce tužící tonikum s extraktem z komonice a panthenolem

200 ml

212,00 Kč

Pro ucelenější a kompletnější péči o vlasy a vlasovou pokožku byla vyvinuta receptura Komonicového vlasového tonika, které vhodně tuto vlasovou sérii vhodně doplňuje.


Komonicové vlasové tonikum je vyráběno podle speciální receptury. Jeho účinnost je zaručena především obsahem pantenolu, výtažku z komonice, rozmarýnu a jalovce. Toto vlasové tonikum je určeno především pro snadnější úpravu suchých, ale i vlhkých vlasů a k masáži vlasové pokožky. Jeho účinky oceníte zvláště po ranním probuzení a prvním pohledu do zrcadla, kdy vlasy neodpovídají vašim představám a je nutné je rychle upravit.


Hlavní obsahové složky:

Éterické oleje, např. rozmarýnový, jalovcový. Komonicový extrakt. Líh denaturovaný isopropanolem. Pantenol. Destilovaná voda.

INCI:

Aqua, Alcohol denat., Melilotus officinalis Herb Extract, Panthenol, Allantoin, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Juniperus communis Fruit Oil, Limonene, Linalool


Použití:

Komonicové vlasové tonikum naneseme rovnoměrně buď na suché nepoddajné vlasy, nebo na vlhké vlasy, jemně vmasírujeme do pokožky hlavy a necháme působit. Pak vlasy upravíme svým obvyklým způsobem a necháme je volně uschnout. Vlasové tonikum používáme dle potřeby, ale jen při pravidelném používání tohoto přípravku získají vaše vlasy zdravý a přirozený vzhled.
Komonicové vlasové tonikum doporučujeme používat v kombinaci s mycími oleji pro suché či mastné vlasy.


Vlastnosti:

Napomáhá regeneraci vlasové pokožky. Jemný fixační účinek umožňuje snadnější úpravu vlasů. Pozitivně ovlivňuje celkový vzhled vlasů.

Tip:

Na krátké vlasy se osvědčilo nanášet Komonicové vlasové tonikum pomocí rozprašovače.
Ingredients: Aqua, Alcohol, Isopropyl Alcohol, Panthenol, Mellilotus officinalis Herb Extract, Allantoin, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Juniperus communis Fruit Oil