SEBOSAN Vlasový balzám

Vyprodáno SLEVA!

Vlasový balzám pro péči o vlasovou pokožku s seborheou

50 ml

SLEVA!

Expirace: 07/20

138,00 Kč 230,00 Kč
Please select variants first

Novinka Sebosan díky použitým účinným složkám, např. éterickým olejům čajovníkovému, šalvějovému, hřebíčkovému či březovému, je schopna účinně působit jak proti možným plísním, tak i protizánětlivě. Díky dalším obsaženým složkám pak působí i proti nadměrné tvorbě kožního mazu.

Nelze se divit, že Sebosan může najít uplatnění i u dalších problémů jako je lupenka či dokonce i akné. Použití Sebosanu je celkem jednoduché. Stačí na postižené partie aplikovat potřebné množství přípravku. Sebosan je vhodný i pro seborheické problémy vlasové pokožky. Zde doporučuji použití hlavně na noc, a ráno pak přípravek vypláchnout dostatkem vlažné vody a vlasy co nejrychleji, pokud možno fénem, vysušit.

INCI:

Aqua, Helianthus annuus Seed Oil, Cetearyl alcohol, Glycerin, Urea, Panthenol, Cera flava, Sodium cetearyl sulfate, Sodium cetearyl sulfate, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Betula pendula twig Oil, Salvia officinalis Oil, Eugenia caryophyllus Flower Oil, Eugenol, Lavandula hybrida Oil, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Rosa damascena Flower Oil, Thymus serpyllum Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Citrus limon Peel Oil, Limonene, Linalool, Piper nigrum Fruit Oil, Allantoin, Citronellol, Geraniol, Citral