ŠALVĚJOVÝ KO

Vyprodáno

Koupelový olej je vhodným doplňkem při únavě, harmonizuje nadměrné pocení

100 ml

352,00 Kč

Koupel je vhodným doplňkem při tělesné i duševní únavě. Obsažené složky mohou akti­vovat obranyschopnost organizmu. Šalvějový olej je známý pro schopnost optimalizovat funkcí potních žláz, čímž může harmonizovat nadměrné pocení. Šalvějový éterický olej napomáhá omezovat množení mikroorganismů a tím zamezuje mikrobiálnímu rozkladu výměšků potních žláz. Šalvějový olej je excelentní přírodní deodorant. Šalvěj je i vhodným doplňkem při léčbě průduškových problémů, může zmírňovat zánětlivé procesy uvnitř těla i na pokožce, podílí se na odstraňování otoků. Šalvějový éterický olej je známý svými sedativními účinky, může zbavovat strachu, úzkosti a deprese. Přípravek je také vhodný při nepravidelné a bolestivé menstruaci. Jedná se též o vhodný doplněk při léčbě herpesových onemocnění v oblasti genitálií či výskytu zlatého stafylokoka na pokožce. Koupel je jedi­nečná forma, jak maximálně využít blahodárných účinků šalvějového éterického oleje.

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje, např. mandlový, sójový, z vlašských ořechů, jojo­bový. Specifické éterické oleje. Emulgátory. Vitaminy A, E, F. Lecitin.

Použití:
10-20 ml (1-2 polévkové lžíce) koupelového oleje vlijeme do proudu napouštěné vody (takto se voda nejlépe promísí s koupelovým olejem) o teplotě nad 32 °C. Teplota vody by měla navodit příjemné pocity, avšak nesmí vyvolat pocení. Pokožka by nepřijímala účinné látky obsažené v koupelových olejích. Během koupele je možno dopouštět teplou vodu kvůli jejímu chladnutí. Tělo je vhodné při koupání masírovat froté nebo masážní žínkou či koupelovým kartáčem. Nepoužívejte mýdlo ani jiné koupelové přísady, účinek lázně by byl snížen. Doporučená doba koupele je přibližně 20 minut, samozřejmě doba koupelové lázně může být delší. Po koupeli tělo nesprchujte, pouze lehce osušte.

Upozornění:
Je důležité akceptovat skutečnost, že každý člověk snáší různé teploty vody jinak. Přistupujeme proto ke stanovení teploty koupelové lázně podle individuálních potřeb, zkušeností a aktuálního zdravotního stavu.

Tip:
V případě aplikace těchto přípravků do koupele dětí stačí jedna čajová lžička koupelo­vého oleje na dětskou vaničku.

INCI:Canola Oil, Glycine soja Oil, Juglans regia Seed Oil, Laureth-4, Salvia officinalis Oil, Litsea cubeba Fruit Oil, Lecithin, Citral, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Limonene, CI75810, Linalool, Geraniol, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6-10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.