Pudr na vlasy Haaro Naturo - měděný

Funguje jako suchý šampon

Obsah: 20 g

Země původu: Česká republika

150,00 Kč

Odrosty či mastné vlasy dokážou někdy pěkně potrápit. Pokud zrovna, nebo naopak pravidelně, nestíháte vlasy mýt či dobarvovat, pak mějte při ruce tuto kouzelnou dózičku s pudrem na vlasy od Haaro Naturo. Funguje jako suchý šampon bez moučného efektu, dokáže vlasy u kořínků nazvednout a dodat jim objem a v neposlední řadě jemně zamaskuje šediny v odrostu a zmírní tak kontrast mezi šedivými a barvenými vlasy.

Měděný odstín se hodí pro světle až středně měděné vlasy nebo vlasy barvené čistou hennou. Je namíchán z lokálních surovin - různobarevných českých jílů a českého šípkového prášku.

Jak pudr použít?

Jako suchý šampon

Menší množství prášku naneste na suché vlasy ke kořínkům, lehce promněte a prsty vytvořte objem.

Na odrost

Ke zmírnění přechodu mezi šedivým odrostem a barvenými vlasy nanášejte prsty přímo na odrost. Opakujte dle potřeby. Aplikujte na suché vlasy.

Haaro Naturo

Veškeré produkty Haaro Naturo jsou 100% přírodní, vyráběné ručně v Liberci, v netradičním kadeřnictví, které se pyšní tím, že je bez syntetické chemie. Maximum složek je místního původu, například byliny pochází z volného sběru z Česka, případně ze Slovenska a jsou laboratorně kontrolovány.

Složení

Illite (jíl), Kaolin, Rosa Canina Fruit Powder (prášek ze šípku)