Přírodní zubní pasta - Neem

Vyprodáno

Bylinná zubní pasta bez fluoridu i dráždivých sulfátů dokonale vyčistí zuby a díky obsahu xylitolu posílí sklovinu. Přidaný neemový olej pečuje o celou ústní dutinu.

Objem: 100 ml

Značka: Ecce Vita

Země původu: Česká republika

120,00 Kč

Zubní pasta Ecce Vita s antibakteriálním extraktem z neemu pečuje o hygienu celé dutiny ústní. Obsažené esenciální oleje přirozeně posilují zuby i dásně a osvěžují dech. Vzhledem k tomu, že je pasta bez fluoridu, nemusíte se bát nepříznivých vedlejších účinků, kdybyste jí náhodou trochu spolkli.

Základ pasty tvoříuhličitan vápenatý neboli plavená křída. Díky tomu krásně vyčistí zuby a zanechá je dokonale hladké. Nechybí ani xylitol, který posiluje sklovinu a snižuje tvorbu plaku. Výtažek z neemu propůjčuje pastě jedinečnou bylinnou chuť a také výtečný antibakteriální účinek. Zabraňuje usazování zubního plaku, preventivně působí proti krvácivosti dásní a usazování zubního kamene.

Mátový olej má kromě příjemné mrazivě svěží chuti také vynikající antiseptické účinky. Pomáhá eliminovat množství škodlivých bakterií v ústní dutině a zabraňuje jejich množení. Předchází tak vzniku zubního kazu a paradontózy, které právě tyto bakterie často způsobují. Hřebíčkový olej působí jako analgetikum a tlumí případné bolesti zubů a podráždění dásní.

Použití

  • Naneste na zubní kartáček a řádně vyčistěte zuby minimálně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle.
  • Po vyčištění zubů důkladně vypláchněte ústní dutinu vodou.

Složení

Calcium Carbonate, Glycerol, Azadirachta Indica, Plantacare, Clove oil, Mentha Piperita Oil, Menthol, Carboxy Methyl Cellulose, Xylitol, Sodium Benzoate, Distilled Water