Nosní olej

Vyprodáno

Olej na ošetřování nosu pro usnadnění dýchání


10 ml

218,00 Kč
Please select variants first

NOSNÍ OLEJ je vynikající a účinný přírodní přípravek při svém speciálním poslání. Obsahuje jemné rostlinné oleje vytvářející na pokožce nosu a sliznici ochranný olejový film, který chrání před vysušováním, například účinkem ústředního topení, i před nepříznivými vlivy životního prostředí jako jsou pylové alergie, senná rýma. Účinné látky obsažené v přípravku jsou známé svými uklidňujícími vlastnostmi. Díky jejich vzlínavé schopnosti se mohou dostat na sliznici nosu a tak i optimalizovat její fyziologické funkce. Éterické oleje obsažené v přípravku mohou působit proti nasídlování a rozmnožování nežádoucích mikroorganizmů, které způsobují rýmu.

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: mandlový, sójový, brutnákový. Třezalkový macerát. Éterické oleje: citronový, eukalyptový, mátový, mateřídouškový, čajovníkový atd. Vitaminy, např. A, E, F.

Použití:
Olej lze používat při onemocnění rýmou, při zvýšených respiračních potížích i pro usnadnění dýchání. Stejně tak lze jej lze doporučit cca měsíc před počátkem pylo­vých alergií a senné rýmy. Dle potřeby aplikujte 1-2 kapky oleje do oblasti nosních dírek.

Upozornění:
Nepoužívat pro děti do 3 let!

INCI:
Prunus amygdalus Dulcis Oil, Glycine soja Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Hypericum perforatum Flower Extract, Juglans regia Seed Oil, Borago officinalis Seed Oil, Tocopheryl acetate, Mentha piperita Oil, Retinyl palmitate, Lecithin, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Citrus limon Fruit Oil, Limonene, Citral, Thymus serpillum Oil, Melaleuca alternifolia Leaf Oi, Origanum majorana Herb Oil, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Linalool