Natural Henna - 150 g

SLEVA!

Henna je přírodní barva na vlasy, která vytvoří jedinečný originální odstín, a navíc dodá i lesk a objem. Jemně tónuje vlasy, posiluje vlasové vlákno i vlasové kořínky a dodává zdravé odlesky.

Balení: 150 g

Značka: Ayuuri Natural

Barva: červená

134,00 Kč 223,00 Kč

Henna Ayuuri Natural je přírodní barva na vlasy, která vytvoří jedinečný originální odstín, a navíc dodá i lesk a objem. Jemně tónuje vlasy, posiluje vlasové vlákno i vlasové kořínky a dodává zdravé odlesky.

Proč je tak skvělé barvit si vlasy hennou? Protože henna vaše vlasy nejen obarví, ale také regeneruje, uhlazuje, navrací vlasům zářivý lesk a jemnost. Barvení vlasů hennou je možná trošku časově náročnější, ale výsledkem je zářivá barva, která vaše vlasy oživí, barevně zvýrazní, ale zachová přirozené odlesky a plastickou podobu odstínu vlasů.

100% čistá henna v prášku Ayuuri Natural dodá vlasům typicky hennovou červenou barvu, která není pro zbabělce ani pro šedé myšky. S tradiční červenou hennou jednoduše zazáříte.

Použití

  • Smíchejte 50-100 g prášku (dle délky vlasů) s citronovou šťávou a vytvořte jemnou pastu.
  • Přikryjte pastu hadrem a nechte přes noc odpočívat.
  • Přidejte 5 kapek esenciálního oleje (eukalyptus, levandule), rovnoměrně naneste pastu na vlasy a poté vlasy zabalte do jednorázové vlasové čepice.
  • Nechte 2-4 hodiny působit a poté vlasy umyjte teplou vodou.
  • Nakonec vlasy umyjte ještě jednou šamponem a nechte oschnout.

Tip: Pro nošení červené henny: Čím častěji hennu aplikujete, tím tmavší barvy se dočkáte. Henna obaluje vlasy barevnou vrstvou, která získává na intenzitě s opakovaným použitím.

Upozornění: Barva obsahuje hennu. Mezi chemickým barvením a aplikací henny proto vyčkejte alespoň 3 týdny.

INCI: Lawsonia Inermis (Henna) Leaf Powder