MANDARINKOVÝ KO

Vyprodáno

Koupelový olej osvěžující a zároveň uklidňující, zlepšující náladu, vhodný doplněk při celulitidě


Objem: 100 ml

Výrobce: Karel Hadek

Země původu: ČR

257,00 Kč

Velmi oblíbený osvěžující a zároveň uklidňující koupelový olej, zlepšující náladu. Mimo­řádně oblíben u dětí. Jeho uklidňujících účinků lze velmi úspěšně využít u hyperaktivních dětí. Jeho jedinečná vůně z něj činí i vhodný dárek pro každou příležitost. Přípravek může působit antisepticky a dezodoračně. Použité složky mohou aktivovat látkovou výměnu, proto se jedná o vhodný doplněk při celulitidě.

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje, např. mandlový, sójový, z vlašských ořechů, jojobový. Specifické éterické oleje. Emulgátory. Vitaminy A, E, F. Lecitin.

Použití:
10-20 ml (1-2 polévkové lžíce) koupelového oleje vlijeme do proudu napou­štěné vody (takto se voda nejlépe promísí s koupelovým olejem) o teplotě nad 32 °C. Teplota vody by měla navodit příjemné pocity, avšak nesmí vyvolat pocení. Pokožka by nepřijímala účinné látky obsažené v koupelových olejích. Během koupele je možno dopouštět teplou vodu kvůli jejímu chladnutí. Tělo je vhodné při koupání masírovat froté nebo masážní žínkou či koupelovým kartáčem. Nepoužívejte mýdlo ani jiné koupelové přísady, účinek lázně by byl snížen. Doporučená doba koupele je přibližně 20 minut, samozřejmě doba koupelové lázně může být delší. Po koupeli tělo nesprchujte, pouze lehce osušte.

Upozornění:
Je důležité akceptovat skutečnost, že každý člověk snáší různé teploty vody jinak. Přistupujeme proto ke stanovení teploty koupelové lázně podle individuálních potřeb, zkušeností a aktuálního zdravotního stavu.

Tip:
V případě aplikace těchto přípravků do koupele dětí stačí jedna čajová lžička koupe­lového oleje na dětskou vaničku.

INCI: Canola Oil, Glycine soja Oil, Citrus aurantinum dulcis Peel Oil, Juglans regia Seed Oil, Limonene, Laureth-4, Lecithin, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Beta-carotene, Linalool, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, Citral

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6-10°C).