LEVANDULOVÝ KO

Vyprodáno

Koupelový olej vhodný k použití po namáhavém dni, pro klidný a posilující spánek

100 ml

294,00 Kč

Uklidňující účinek tohoto koupelového oleje je dán levandulí. Uklidňující účinky se proje­vují nejen na pokožce, ale i na organismu. Kupelový olej doporučujeme použít před spaním pro navození klidného spánku nebo při bolestech hlavy. Levandule je známá také svými antidepresivními účinky. Je vhodná péči o citllivou a problematickou pokožku s výskytem ekzémů, svědivostí a podobnými jevy. Může působit antisepticky a deodoračně. Vzhledem ke schopnosti levandulového oleje povzbuzovat činnost slinivky břišní je tento přípravek doporučeníhodný pro diabetiky.

Nevhodný pro jedince s nízkým krevním tlakem.

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje, např. mandlový, sójový, z vlašských ořechů, jojo­bový. Specifické éterické oleje. Emulgátory. Vitaminy A, E, F. Lecitin. 

Použití:

10-20 ml (1-2 polévkové lžíce) koupelového oleje vlijeme do proudu napouštěné vody (takto se voda nejlépe promísí s koupelovým olejem) o teplotě nad 32 °C. Teplota vody by měla navodit příjemné pocity, avšak nesmí vyvolat pocení. Pokožka by nepřijímala účinné látky obsažené v koupelových olejích. Během koupele je možno dopouštět teplou vodu kvůli jejímu chladnutí. Tělo je vhodné při koupání masírovat froté nebo masážní žínkou či koupelovým kartáčem. Nepoužívejte mýdlo ani jiné koupelové přísady, účinek lázně by byl snížen. Doporučená doba koupele je přibližně 20 minut, samozřejmě doba koupelové lázně může být delší. Po koupeli tělo nesprchujte, pouze lehce osušte.

Upozornění:
Je důležité akceptovat skutečnost, že každý člověk snáší různé teploty vody jinak. Přistupujeme proto ke stanovení teploty koupelové lázně podle individuálních potřeb, zkušeností a aktuálního zdravotního stavu. Nevhodný pro jedince s nízkým krevním tlakem.

Tip:
V případě aplikace těchto přípravkuů do koupele dětí stačí jedna čajová lžička koupelo­vého oleje na dětskou vaničku.

INCI:Canola Oil, Glycine soja Oil, Lavandula angustifolia Oil, Juglans regia Seed Oil, Laureth-4, Linalool, Lecithin, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Geraniol, Beta-carotene, Limonene, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate

Skladování:
Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6-10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.