BIO Bylinné kapsle - Memory

Kombinace dvou ájurvédských bylin Brahmi a Gotu Kola, které podporují kognitivní funkce, duševní zdraví, paměť a koncentraci

Obsah: 60 kapslí

Značka: Organic India

Země původu: Indie

336,00 Kč
Please select variants first

Kapsle Memory od Organic India obsahují tradiční kombinaci dvou bylinek, a to gotu koly a bakopy, které se v ájurvédě používají pro posílení nervového systému. Jsou vhodné při přebytku energie vata a nedostatku pitty a kaphy. Kapsle jsou vhodné i pto vegany.

V doplňky stravy Memory najdete dvě indické bylinky, a sice gotu kolu a bakopu. Kombinace gotukoly neboli pupečníku asijského a bakopy má příznivé účinky na kognitivní funkce. Napomáhá koncentraci, podporuje paměť, a navíc pozitivně ovlivňuje psychickou odolnost v zátěžových situacích.

Bakopa navíc obsahuje látky chránící buňky těla před vlivem oxidačního stresu. Gotu kola pak kromě příznivého vlivu na paměť nabízí i pozitivní účinky na celý kardiovaskulární systém, napomáhá ulevovat od pocitu těžkých nohou a přispívá k normální obranyschopnosti organismu.

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně spolu s jídlem a zapijte vodou.

Upozornění

Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.