Kabelkové balení parfém 10ml MAGIC OF NATURE

Vyprodáno

MAGIC OF NATURE je vůně obsažená v každém z nás. Je to příroda v plném rozkvětu, éterická síla matičky Země, která nás zplodila a do které se opět navrátíme. Je to ženskost, kyprost, jemnost, láska a bezpečí. Tato esence povznáší ducha, navrací nás zpět do objetí přírody. Najdete v ní hravost vánku, vůni bílých lilií, vůni louky, sytost zeleně a úrodné půdy s dostatkem vláhy. Stačí si přivonět a alespoň na chvíli se stát vílou či motýlem. Vůně je určena pro všechny ženy bez rozdílu věku. Je určena pro ženy, které si chtějí užívat své ženství. Jelikož je energeticky zpracována, na každé ženě vyznívá odlišně. Velmi záleží na duševní vyzrálosti její osobnosti. Tato vůně podtrhuje podstatu vlastního Já.

Působí jemně smyslně a afrodiziakálně na mužské protějšky.Velmi dobře vyvažuje ženský (jinový) a mužský (jangový) princip. Tato vůně dokonale splyne s energetickým vyzařováním naší proměnlivé duše. Vůni můžete aplikovat přímo na pokožku, ale vyzní velmi dobře, i pokud si ji vnesete do své aury.

10 ml

351,00 Kč
Please select variants first

Příběh této vůně je posazen do malebné přírody v srdci Evropy. Vyjadřuje vnímání ojedinělé krajiny Čech, krajiny luk a hájů plných květin, motýlů i klikatých řek, stříbřitých rybníků a hlubokých lesů. V této vůni je obsažena vláha, kyprost a hojnost naší přírody. Ucítíme v ní vánek i jemné pohlazení. Tato vůně se emotivně dotýká našeho srdce, jelikož je to vůně našeho domova.

Parfém MAGIC OF NATURE je vůně obsažená v každém z nás. Je to příroda v plném rozkvětu, éterická síla matičky Země, která nás zplodila a do které se opět navrátíme. Je to ženskost, kyprost, jemnost, láska a bezpečí. Tato esence povznáší ducha, navrací nás zpět do objetí přírody. Najdete v ní hravost vánku, vůni bílých lilií vůni louky, sytost zeleně a úrodné půdy s dostatkem vláhy. Stačí si přivonět a alespoň na chvíli se stát vílou či motýlem. Vůně je určena pro všechny ženy bez rozdílu věku. Je určena pro ženy, které chtějí být ženami. Jelikož je parfém energeticky zpracován, na každé ženě vyznívá odlišně. Velmi záleží na duševní vyzrálosti její osobnosti. Tato vůně podtrhuje podstatu vlastního Já. Jemně působí smyslově a afrodiziakálně na mužské protějšky. Velmi dobře vyvažuje ženský (jinový) a mužský (jangový) princip. Tato vůně dokonale splyne s energetickým vyzařováním naší proměnlivé duše. Vůni můžete aplikovat nejen přímo na pokožku, ale vyzní velmi dobře, i pokud si ji vnesete do své aury. LIMITOVANÁ KOLEKCE !!! Vůně začala vznikat v roce 2001 a až nyní po několikaletém zrání ji můžeme představit i vám. Pro umocnění výjimečné vůně byl zvolen i vyjímečný flakon, který podtrhuje tuto krásu. Je použito české foukané křišťálové sklo, jehož tvar představuje dokonalý vesmírný tvar koule umocněné rubínově zbarvením, které je způsobeno rozpuštěním pravého zlata do skla. Zlato, jako nejsilnější energetický zářič, a křišťálová levotočivá spirála navozují v parfému vibraci a harmonii s vesmírnou energií a výrazně umocňují samotné pojetí vůně.

" Vůni domoviny nelze ničím nahradit. Náš mozek si totiž dokáže pamatovat vůně od počátku svého narození až do konce svého života. Vůně se z našeho podvědomí nedají vymazat. ..... A právě vůně, která je emotivně spjata s něčím ojedinělým nebo s někým nám velmi blízkým, nás dokáže i po desetiletích přimět k hlubokým citovým vzpomínkám zasahujícím naše srdce. Vyvinout právě takovou vůni je věc velmi náročná." Hanna Maria Tomášková