GRAPEFRUITOVÝ SO

Vyprodáno

Sprchovací olej s osvěžujícími, uklidňujícími účinky, vhodný pro sportovce i pro děti


Objem: 100 ml

Výrobce: Karel Hadek

Země původu: ČR

287,00 Kč

Vůně grapefruitu je známá svými osvěžujícími a zároveň uklidňujícími účinky. Použité složky mohou zvyšovat pohyb lymfatických tekutin, čímž se významně podílí na deto­xikaci organizmu. Grapefruitový olej napomáhá navodit pocit očisty těla i duše a tím odplaví nežádoucí stres a navodí příjemnou náladu. Přípravek může vykazovat antidepresivní účinky a lze jej označit jako prima kamaráda při "dušičkovém" počasí. Díky své jemnosti je vhodný také pro děti a jedince s citlivou pokožkou. Grapefruitový olej je známý silnými osvěžujícími účinky, díky nimž je oblíben u sportovců.

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje, např. mandlový, sójový, z vlašských ořechů, jojobový. Specifické éterické oleje. Emulgátor. Lecitin. Rostlinná barviva. Vitaminy, např. A, E, F.

Použití:
Po osprchování - zvlhčení pokožky těla - naneseme na mokrou pokožku několik kapek sprchovacího oleje, který lehce vtíráme do pokožky. Vzniklou emulzi necháme chvíli působit a následně opláchneme. Během aplikace tohoto přípravku nevzniká pěna, ale mléčná emulze. Jedná se o výjimečně úsporné přípravky, neboť na jedno sprchování stačí 30 kapek sprchovacího oleje. Vyšší dávkování není třeba, mycí schopnost sprchovacího oleje by se nezvýšila. Při správném dávkování (1 ml, tedy přibližně 30 kapek pro dospělého člověka) vydrží jedno balení 200 ml přípravku až na 200 osprchování a odpovídá až 4 litrům pleťového mléka!

Vzhledem k tomu, že sprchovací oleje neobsahují tenzidy, nevzniká během aplikace tohoto přípravku pěna, ale mléčná emulze.

INCI:
Canola Oil, Juglans regia Seed Oil, Glycine soja Oil, Laureth-4, Lecithin, Citrus grandis Peel Oil, Limonene, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Beta-carotene, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, Linalool, Citral

Skladování:
Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6-10°C).