EUKALYPTOVO-TYMIÁNOVÝ KO

Vyprodáno

Koupelový olej vhodný pro mastnou, zánětlivou pleť a při projevech akné.

100 ml

342,00 Kč

Koupelový olej je vhodný pro mastnou, zánětlivou pleť a při projevech akné. Může působit antisepticky a deodoračně. Může být nápomocen při nachlazení. Použité éterické oleje bývají doporučeny k posílení imunity v dobách chřipkových epidemií. I při příznacích rýmy může být vhodným společníkem. Doba koupele může být až 60 minut. V případě nachla­zení doporučujeme před ukončením koupele zvýšit teplotu lázně a tím vyvolat pocení.

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje, např. mandlový, sójový, z vlašských ořechů, jojo­bový. Specifické éterické oleje. Emulgátory. Vitaminy A, E, F. Lecitin.

Použití:
10-20 ml (1-2 polévkové lžíce) koupelového oleje vlijeme do proudu napouštěné vody (takto se voda nejlépe promísí s koupelovým olejem) o teplotě nad 32 °C. Teplota vody by měla navodit příjemné pocity, avšak nesmí vyvolat pocení. Pokožka by nepřijímala účinné látky obsažené v koupelových olejích. Během koupele je možno dopouštět teplou vodu kvůli jejímu chladnutí. Tělo je vhodné při koupání masírovat froté nebo masážní žínkou či koupelovým kartáčem. Nepoužívejte mýdlo ani jiné koupelové přísady, účinek lázně by byl snížen. Doporučená doba koupele je přibližně 20 minut, samozřejmě doba koupelové lázně může být delší. Po koupeli tělo nesprchujte, pouze lehce osušte.

Upozornění:
Je důležité akceptovat skutečnost, že každý člověk snáší různé teploty vody jinak. Přistupujeme proto ke stanovení teploty koupelové lázně podle individuálních potřeb, zkušeností a aktuálního zdravotního stavu. Nepoužívat bez konzultace s lékařem v těhotenství, v období kojení, u malých dětí a při epilepsii.

Není vhodný pro děti do 3 let!

Tip:
V případě aplikace těchto přípravků do koupele dětí stačí jedna čajová lžička koupelo­vého oleje na dětskou vaničku.

INCI:
Canola Oil, Glycine soja Oil, Juglans regia Seed Oil, Laureth-4, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Thymus vulgaris Oil, Lecithin, Illicium verum Fruit/Seed Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Eugenia caryophyllus Flower Oil, Limonene, Eugenol, CI75810, Linalool, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6-10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.