ELEUTHEROCOCC EXTRAKT

Vyprodáno

Doplněk stravy vhodný na posílení imunity a detoxikaci organismu.

100 ml

254,00 Kč
Please select variants first

 ELEUTHEROCOCC je znám z čínské medicíny. Má antibakteriální, detoxikační a imunitu posilující účinky. ELEUTHEROCOCC je vhodný pro lidi, kteří mají zdravotní problémy a na posílení imunity. ELEUTHEROCOCCOVÝ EXTRAKT KARLA HADKA obsahuje 30% alkoholu a je určen pro vnitřní použití.

Použití: Používání je individuální, avšak na základě dlouhodobého porozování je obecně doporučeno užívat ELETHEROCOCCOVÝ EXTRACT po jídle 3× denně 15 až 30 kapek. Je možné ho zapít čajem nebo vodou. Má mírně hořkou chuť, ale není nepříjemný. Celá kúra by měla trvat měsíc, potom zařadit na týden dva pauzu a eleutherococc nepoužívat. Celá kúra se běžně opakuje třikrát za sebou (lze však i vícekrát). U vyšších dávek nejsou známy žádné negativní vedlejší účinky. Předávkování může způsobit nanejvýše ospalost.

Upozornění: Nepoužívejte při vážných problémech s játry (obsahuje alkohol). V takovém případě je lépe používat čaj. ELEUTHEROCOCCOVÝ EXTRACT není vhodný pro děti, těhotné ženy, během kojení, u osob s vyšším tlakem a nepravidelným srdečním rytmem, při horečnatých onemocněních. Není vhodný pro lidi, kteří prodělali srdeční infarkt.