DESINFI Mycí olej na ruce

SLEVA!

Mycí olej na ruce s vůní borovice

100 ml

SLEVA!!! Expirace 12/2021

48,00 Kč 96,00 Kč

Specialita s velmi příjemnou bylinnou vůní a díky éterickým olejům velmi silným antimi­krobiálním, protiplísňovým a antivirálním účinkem. Existuje nejen velký počet profesí, kde právě tento mycí olej může poskytnout neocenitelné služby, ale lze ho doporučit též v období různých epidemií. Mycí olej DESINFI je velmi účinný i při drobných poraněních jako jsou poškrabání, pořezání a podobně. Tyto jedinečné vlastnosti jsou dány obsahem éterických olejů. Zde nutno zdůraznit, že antimikrobiální, protiplísňová a antivirální účin­nost přípravku nekončí ve chvíli, kdy ruce opláchneme vodou. Jak je všeobecně známo, éterické oleje se váží na tuky. Proto část éterických olejů zůstává v olejových složkách přípravku, které pokožka během mytí vstřebala. Tím je zajištěna i dodatečná ochrana pokožky rukou.

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: mandlový, kanolový, z vlašských ořechů, jojobový, z pšeničných klíčků, karité. Lecitin. Emulgátor. Éterické oleje: z mateřídoušky, borovice, čajovníku, cedru. Vitaminy: A, E, F.

Použití:
Půl až jednu dávku přípravku aplikujeme z lahvičky opatřené dávkovačem na mokré ruce. Ruce omyjeme, opláchneme vodou.

INCI:
Glycine soja Oil, Canola Oil, Juglans regia Seed Oil, Laureth-4, Lecithin, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Cedrus atlantica Bark Oil, Citrus limon Peel Oil, Thymus vulgaris Oil, Limonene, Pinus sylvestris Leaf Oil, Thymus serpyllum Oil, CI 75810, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, Linalool, Citral


Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6-10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.