BOROVICOVÝ KO 200 ml

Vyprodáno

Koupelový olej vhodný k relaxační koupeli a péči o pokožku postiženou kožními alergiemi

200 ml

407,00 Kč
Please select variants first

Výrobek je vhodný k relaxační koupeli. Má příjemnou a osvěžující vůni borovic. Použité složky, kterými jsou rostlinné a éterické oleje mají regenerační účinky. Borovicový éterický olej je znám svými prokrvujícími schopnostmi. Může aktivovat tok lymfatických tekutin, napomáhat odstraňovat toxické produkty látkové výměny z těla. Koupelový olej může pomáhat při artritidě, revmatických problémech, astmatu, bronchitidě a nachlazení. Vhodný doplněk při dýchacích obtížích. Kompozice éterických olejů může mít sekretoly­tické účinky. Obsažené složky působí antisepticky a deodoračně, tonizují. Koupelový olej může napomáhat jedincům s problematickou pletí. Vhodný doplněk při péči o pokožku postiženou kožními alergiemi.

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje, např. mandlový, sójový, z vlašských ořechů, jojo­bový. Specifické éterické oleje. Emulgátory. Vitaminy A, E, F. Lecitin.

Použití:
10-20 ml (1-2 polévkové lžíce) koupelového oleje vlijeme do proudu napouštěné vody (takto se voda nejlépe promísí s koupelovým olejem) o teplotě nad 32 °C. Teplota vody by měla navodit příjemné pocity, avšak nesmí vyvolat pocení. Pokožka by nepřijímala účinné látky obsažené v koupelových olejích. Během koupele je možno dopouštět teplou vodu kvůli jejímu chladnutí. Tělo je vhodné při koupání masírovat froté nebo masážní žínkou či koupelovým kartáčem. Nepoužívejte mýdlo ani jiné koupelové přísady, účinek lázně by byl snížen. Doporučená doba koupele je přibližně 20 minut, samozřejmě doba koupelové lázně může být delší. Po koupeli tělo nesprchujte, pouze lehce osušte.

Upozornění:
Je důležité akceptovat skutečnost, že každý člověk snáší různé teploty vody jinak. Přistupujeme proto ke stanovení teploty koupelové lázně podle individuálních potřeb, zkušeností a aktuálního zdravotního stavu.

Tip:
V případě aplikace těchto přípravků do koupele dětí stačí jedna čajová lžička koupelo­vého oleje na dětskou vaničku.

INCI:Canola Oil, Glycine soja Oil, Juglans regia Seed Oil, Laureth-4, Pinus sylvestris Leaf Oil, Picea abies Leaf Oil, Lecithin, Limonene, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Sesamum indicum Seed Oil, CI75810, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6-10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.