BODY SALVIA Speciální tělový krém - 100 ml

Vyprodáno SLEVA!

Speciální tělový krém omezující pocení a vznik nepříjemného zápachu

100 ml


285,00 Kč 380,00 Kč
Please select variants first

Jedním z nepříjemných problémů, se kterým se někteří z nás potýkají, je zvýšená potivost. Zde bych rád zdůraznil, že pocení je nejen naprosto přirozenou, ale taktéž funkční záležitostí. V oblasti termoregulace je to právě pocení a následné odpařování potu, které má za následek ochlazování organismu, čímž nedojde k jeho přehřátí. Nehledě na to, že pocení je důležitou součástí procesu látkové výměny. Pocením se tělo zbavuje i produktů látkové výměny, čímž dochází k čištění organismu, které se pochopitelně projeví i na zlepšeném vzhledu pokožky samotné. V žádném případě nepovažuji vhodné a zdraví prospěšné chemicky blokovat pocení používáním antiperspirantů. Chápu, že po obrovských investicích do reklamy na antiperspiranty si každý jen trošku zpocený člověk musí mezi lidmi připadat jako neandrtálec. Nedej bože mít na veřejnosti propocené podpaží. Co na tom, že právě v této partii je jaksi nadprůměrné množství potních žláz? A tak jsou nám reklamou do hlavy vtloukány naprosto scestné informace, které pak následně deformují naše hodnoty, ať již estetické nebo zdravotní.
Aromaterapie i zde nabízí pomoc ve formě přípravků s obsahem éterických olejů, které jsou známy svou schopností potivost snížit. Z tohoto důvodu byl uveden na trh jak koupelový, tak i sprchovací šalvějový olej. Krém Body Salvia je tedy specialita, která se svými účinky - schopností snížit potivost - řadí do stejné skupiny přípravků.


Hlavní obsahové složky:

Rostlinné oleje, např. z vlašských ořechů, jojobový, sójový, kanolový. Shea-Butter. Včelí vosk. Éterické oleje, např. šalvějový, čajovníkový, levandulový. Lecitin. Vitaminy, např. E, A, F, C. Betakaroten, pantenol. Glycerin. Kyselina mléčná. Destilovaná voda.


Použití:

Je určen na ošetření pokožky celého těla. Je vhodné jej nanášet v malém množství na ještě vlhkou pokožku.
Vlastnosti: Šalvějový olej obsažený v preparátu Body Salvia působí svým specifickým složením na nervová zakončení potních žláz, což vede ke snížení nadměrného pocení. Další předností preparátu Body Salvia jsou jeho velmi silné antimikrobiální účinky, čímž se účinně zabraňuje mikrobiálnímu rozkladu potu, a tím i vzniku velmi nepříjemného zápachu.


Upozornění:

Šalvěj, i olej z ní vyzískaný, účinně snižuje, až potlačuje tvorbu mateřského mléka. Preparát Body Salvia tedy není vhodný pro kojící maminky.


Ingredients:

Aqua, Cetearyl alcohol, Juglans regia, Canola oil, Glyzine soja, Buxus chinensis, Butyrospermi parkii, Salvia officinalis, Glycerin, Panthenol, Sodium cetearyl sulfate, Cera flava, Lactic acid, Lecitin, Tocoferyl acetate, Melaleuca alternifolia, Retinol palmitate, Allantoin, Beta-carotene, Thymus vulgaris, Rosa damascena, Thymus serpyllum, Salvia officinalis, Lavandula hybrida, Rosmarinus officinalis, Eugenia caryophylus, Ascorbyl palmitate, Piper nigrum, Citrus limonum