BIO Hari Element čaj harmonizující zemi

Vyprodáno

Dle staré moudrosti existuje 5 základních stavebních prvků života, 5 elementů, které je důležité uchovávat v rovnováze. Jedním z nich je i země. Propojením s ní získáváme pocit stability, pevných nohou a síly. Čaj BIO Hari vám přináší chuť a vůní, díky které naleznete cestu k tomuto elementu.

16 sáčků 

110,00 Kč

Čaj Element Země obsahuje keř honeybush, která vás okouzlí svou omamnou vůni. Po zalití má krásnou tmavě oranžovou až červenohnědou barvu. Chuť čaje je příjemně nasládlá. Medový keř (honeybush) objevili pravděpodobně afričtí Křováci, kteří si směs květů, listů i stonků vychutnávali v léčivém nápoji. Je plný antioxidantů, má protizánětlivé účinky, podporuje metabolismus a také zklidňuje mysl.

Kombinace pečlivě vybraných bylin a koření navodí harmonii ve vašem těle i mysli. Vyzkoušet můžete i další ze speciální edice čajů pro harmonizaci elementů, např. čaj akáša harmonizující éter nebo čaj agni harmonizující oheň.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,3 l vody o teplotě 100°C a necháme louhovat 5-6 minut.

Složení: honeybush* (20 %), skořice*, anýz* (14 %), fenykl*, zázvor*, koriandr*, šalvěj* (5 %), levandule květ*, černý pepř*, kardamom*, hřebíček*
* pochází z ekologického zemědělství