BIO Hari Element čaj harmonizující vzduch

Zhluboka se nadechněte vůně fenyklu, skořice, anýzu a kardamomu. Ukrývá se v čaji BIO Hari harmonizující element vzduchu. Nádech je esencí života, zdrojem energie a pohybu v těle i mysli.

16 sáčků  

110,00 Kč

Starobylá moudrost praví, že základními stavebními prvky života je 5 elementů: éter, voda, vzduch, oheň a země. Pro životní harmonii je důležité uchovávat všechny elementy v rovnováze. A pravidelný čajový rituál je na to jako stvořený.

V lidovém léčitelství se fenykl používá už tisíce let. Pomáhá při trávení a ulevuje od nadýmání. Fenykl je příjemně sladký, slabě peprný, nálev je téměř bezbarvý, vonící po bylinkách. V kombinaci se zázvorem a skořicí rozproudí energii v těle a vdýchne vám sílu i nové myšlenky.

Můžete ochutnat také další BIO Hari čaje podporující elementy života, jako např. čaj harmonizující vodu nebo čaj pro harmonii všech čaker.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,3 l vody o teplotě 100°C a necháme louhovat 5-6 minut.

Složení: fenykl* (17 %), zázvor*, skořice*, kardamom* (10 %), lékořice*, anýz*, citronová tráva*, chmel*, pomerančová kůra* (3 %), bazalka*, černý pepř*, hřebíček*, pískavice*, levandule*, řebříček*
* pochází z ekologického zemědělství

Upozornění: Lidé s vysokým krevním tlakem by se měli kvůli obsahu lékořice v čaji vyhnout jeho nadměrné konzumaci.