BIO Hari čaj 6. Ajna a 7. Sahasrara čakra (3. oko a koruna)

Vyprodáno

Ochutnejte čaj pro jasnou intuici, koncentraci, uzemnění a vnitřní klid. V 6. čakře, nazývané také třetí oko, sídlí kreativita, podporuje představivost a vnímavost. 7. čakra neboli koruna hlavy, přináší moudrost díky propojení matky země a duchovního světa.

16 sáčků

110,00 Kč

V čaji BIO Hari pro harmonizaci 6. a 7. čakry objevíte kurkumu, která je známá nejen pro svou nádhernou barvu, ale i mnoho blahodárných účinků na zdraví. Bojuje proti zánětům, obsahuje velké množství antioxidantů a zmírňuje pocity deprese. Je kořením věčného mládí a harmonie.

Kurkuma v kombinaci se zázvorem prohřeje tělo, uklidní a otevře vaše čakry. Už jeden šálek čaje navodí vnitřní klid a přinese jasné světlo i do nejtemnějších míst. Dopřejte si 10minutový čajový rituál každý den a hýčkejte své tělo i duši. Přinášíme vám celou edici čajů pro harmonizaci čaker. Ochutnat můžete také čaj pro harmonizaci aury, kořenové čakry, sakrální čakry, srdeční čakry či krční čakry.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,3 l vody o teplotě 100°C a necháme louhovat 5-6 minut.

Složení: kurkuma* (51 %), zázvor* (19 %), citronová tráva*, lékořice*, černý pepř*, citronová šťáva* (3 %), máta peprná*, skořice*, citronová myrta*, citrónová verbena*, citrónová kúra* (1%), citrónový extrakt*, kardamom*, hřebíček*
* pochází z ekologického zemědělství

Upozornění: Lidé s vysokým krevním tlakem by se měli kvůli obsahu lékořice v čaji vyhnout jeho nadměrné konzumaci.