BIO Hari čaj: 5. čakra Vishuddha (krční)

Starověká moudrost praví, že základem zdravých vztahů s okolím a k sobě samotnému je komunikace. Otevřete svou krční čakru a vyjádřete pocity a myšlenky. Dejte si šálek lahodného čaje s mátou a lékořicí pro harmonizaci 5. čakry a nechte energii proudit.

16 sáčků  

110,00 Kč

Hrdelní či krční čakra pomáhá s komunikací a sebevyjádřením, podporuje inspiraci a plynulé myšlení. Symbolizuje rovnováhu a emoční stabilitu, protože slouží jako most mezi myšlením a cítěním (neboli 4. a 6. čakrou).

Čaj pro harmonizace krční čakry obsahuje lékořici, kterou lidové léčitelství i dnešní medicína vyhledává pro její schopnost rychle potlačit kašel a záněty. Uvolňuje hrdlo a nechá energii volně proudit, a k tomu svou chutí krásně osladí váš šálek čaje.

Vyzkoušejte také další z edice čajů pro harmonizaci čaker, např. čaj na podporu sakrální čakry, solar plexu nebo srdeční čakry.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,3 l vody o teplotě 100°C a necháme louhovat 5-6 minut.

Složení: máta peprná* (31 %), lékořice* (15 %), citronová tráva*, máta kadeřavá* (15 %), skořice*, levandule* (2 %), kardamom*, zázvor*, černý pepř*, hřebíček*
* pochází z ekologického zemědělství

Upozornění: Lidé s vysokým krevním tlakem by se měli kvůli obsahu lékořice v čaji vyhnout jeho nadměrné konzumaci.