BIO Hari čaj: 4. čakra Anahata (srdeční)

Vyprodáno

Hřejivý pocit lásky, soucitu a harmonie - dopřejte si ho i vy a hýčkejte svou srdeční čakru. V jednom šálku čaje BIO Hari objevíte kombinaci zeleného čaje bancha, voňavé skořice, anýzu a kardamomu, která provoní váš domov a přinese uklidnění vašim smyslům.

16 sáčků

110,00 Kč

Jemné aroma, dlouhé a robustní lístky a vysoký podíl antioxidantů, to je zelený čaj Bancha. V Japonsku patří mezi nejoblíbenější druhy čaje, protože jej lze pít po celý den, díky nízkému obsahu teinu. Bancha očišťuje a uklidňuje smysly i tělo a v kombinaci s kardamomem, který podle ájurvédy snižuje pocity deprese a zklidňuje mysl, ve vás navodí pocit pohody a klidu.

Pečovat o své čakry, a zejména o tu srdeční, ve které sídlí mír, harmonie, láska, pochopení i odpuštění, je nesmírně důležité. Proto jsme pro vás připravili speciální edici čajů pro harmonizaci čaker, např. čaje pro kořenovou čakru, sakrální čakru, solar plexus, nebo čakru oka a koruny.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,3 l vody o teplotě 90°C a necháme louhovat 3 minuty.

Složení: zelený čaj bancha* (65 %), skořice* (10 %), anýz* (5 %), ječný slad*, bergamot extrakt, černý bez*, kardamom*, lipový květ*, zázvor*, extrakt ze skořice, černý pepř*, hřebíček*
* pochází z ekologického zemědělství

Upozornění: Obsahuje alergen ječmen.