BIO Bylinné kapsle - Triphala

Vyprodáno

Bylinné kapsle Triphala obsahují vrcholák či embliku. Tyto dvě bylinky působí příznivě na trávení, ale také podporují optimální činnost imunitního systému

Obsah: 60 kapslí

Značka: Organic India

Země původu: Indie

305,00 Kč

Bylinné kapsle Organic India Triphala jsou vhodným doplňkem pro pravidelné užívání pro ty, kteří chtějí harmonizovat svoje tělo i mysl při nepravidelném životním stylu. Spojují v sobě tři osvědčené ajurvédské bylinky v podobě embliky a dvou druhů vrcholáku.

Emblika je známá nejen pro své pozitivní účinky na trávení, ale také napomáhá optimální funkci imunitního systému. Tyto účinky podporuje také vrcholák neboli terminalia, který má kromě toho řadu dalších účinků. Pomáhá vyrovnávat hladinu cholesterolu v krvi, přispívá k normální činnosti jater a močové soustavy a podporuje vylučování. Vrcholák ale pozitivně ovlivňuje také nervovou soustavu, soustředění a paměť a přispívá ke kráse pokožky.

Dávkování

Užívejte 3 kapsle večer před spaním, vydatně zapijte teplou vodou či mlékem. Pro podpoření optimální látkové výměny užívejte kapsle po dobu 80 dnů, a poté udělejte na několik týdnů pauzu.

Upozornění

Doplněk stravy není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.