BIO Bylinné kapsle - Ašvaganda

Vyprodáno

Bylinné kapsle Ašvaganda obsahují řadu prospěšných látek jako minerály apod. Ašvaganda působí příznivě na cévní soustavu, podporuje soustředění a bojuje proti únavě

Obsah: 60 kapslí

Značka: Organic India

Země původu: Indie

305,00 Kč
Please select variants first

Bylinné kapsle Ašvaganda Organic Indiaorganismu dodávají energii a pozitivně působí na organismus během zátěžových období. Ašvaganda je bohatá na množství minerálních látek, aminokyselin a také látek chránících buňky před vlivem oxidačního stresu. Díky jejím pozitivním účinkům na zdraví se jí mnohdy přezdívá indický ženšen.

Pod názvem Ašvaganda se skrývá přírodní doplněk stravy s obsahem bylinného výtažku, který je velmi oblíbený v Asii. Ašvaganda, nebo také withanie snodárná, je plná tělu prospěšných látek, jako je železo a další minerály, aminokyseliny i látky steroidního charakteru.

Kapsle přispívají ke optimálmínu fungování cévní soustavy, ale také dýchacího nebo reprodukčního systému. Ašvaganda současně dodává energii, příznivě ovlivňuje duševní výkonnost, podporuje koncentraci a bojuje proti únavě.

Dávkování

Užívejte 2-4 kapsle denně společně s jídlem. Vydatně zapijte vodou.

Upozornění

Tento doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.