BIO Ajurvédský tělový peeling

SLEVA!

Ájurvédský tělový peeling s himalájskou solí a organickými bylinami odstraňuje odumřelé kožní buňky. Obsažený rýžový pudr vyhlazuje a zjemňuje pokožku a dodává jí svěží a zdravý vzhled.

Obsah: 256 g

Značka: Eliah Sahil

Země původu: Rakousko

309,00 Kč 441,00 Kč

Ájurvédský tělový peeling Eliah Sahil s himalájskou solí a organickými bylinami odstraňuje odumřelé kožní buňky. Obsažený rýžový pudr a prášek z arganových oříšků vyhlazuje a zjemňuje pokožku a dodává jí svěží, zářivý a zdravý vzhled. Peeling také zlepšuje prokrvení, což vede k pevnější a tonizované pokožce bez známek celulitidy.

Jemná růžová himalájská sůl je považována za nejčistší formu dostupné soli. Obsahuje velké množství minerálů a stopových prvků nezbytných pro správnou funkci pokožky i celého organismu. Pomáhá harmonizovat pH pleti a zároveň má skvělé detoxikační účinky. Je vynikající na ošetření problematické pleti.

Rýžový pudr a prášek z mletých skořápek arganových oříšků šetrně, ale účinně odstraňuje odumřelé buňky a napomáhá tak pleti v regeneračním procesu. Zároveň uvolňuje ucpané kožní póry a stará se tak o hluboké pročištění pleti a zlepšuje její schopnost vstřebávat účinné látky.

Eliah Sahil

Značka Eliah Sahil používá při výrobě suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství, dbá na fair trade obchodování a ochranu životního prostředí. Tímto vytváří produkty, které mají duši. Produkty mají certifikaci ICADA a jsou vhodné pro vegany. Jejich heslem je "Objevte čistý svět".

Použití

  • Smíchejte jednu lžíci prášku s čistým přírodním rostlinným olejem a vytvořte pastu.
  • Místo oleje lze také použít vodu nebo mléko.
  • Takto vytvořenou pastu aplikujte na kůži kruhovými pohyby.
  • Pár minut nechte působit a poté důkladně opláchněte.
  • Peeling aplikujte jednou až dvakrát týdně.

INCI: Sal , Argania Spinosa Shell Powder1, Rosa Gallica Flower Powder, Oryza Sativa Powder1

1 Ekologické zemědělství