BIO Ajurvédský práškový šampon pro děti - DRAGON BLOOD

SLEVA!

Ájurvédský práškový šampon je určen pro jemné dětské vlásky. Díky 100% přírodnímu složení zanechává vlasy zářivé, vonící, zdravé a poddajné.

Obsah: 100 g

Značka: Eliah Sahil

Země původu: Rakousko

236,00 Kč 337,00 Kč

Ájurvédský práškový šampon Dragon Blood Eliah Sahil je vhodný pro děti a to i ty nejmenší. Je skvělým pomocníkem na cestách, protože je lehký a v zavazadle zabere málo místa. Šampon neobsahuje žádné dráždivé chemické látky, konzervanty ani syntetické tenzidy.

Šampon Eliah Sahilobsahuje čistě přírodní výtažky z ájurvédských bylin, které posilují kořínky vlasů, revitalizují pokožku hlavy a zároveň vlasům propůjčují krásně svěží vůni. Mleté plody rostliny shikakai a mýdlové ořechy obsahují jemné pěnivé látky, které umyjí vlasy od nečistot. Další bylinné extrakty se starají o posílení a výživu vlasu a ošetření pokožky těla.

Eliah Sahil

Značka Eliah Sahil používá při výrobě suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství, dbá na fair trade obchodování a ochranu životního prostředí. Tímto vytváří produkty, které mají duši. Produkty mají certifikaci ICADA a jsou vhodné pro vegany. Jejich heslem je "Objevte čistý svět".

Koupí šamponů Eliah Sahil přispíváte 0,20 eur na projekt "Kvetoucí louky", který se věnuje ochraně včelstev.

Použití

  • Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani nebo v misce s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy.
  • Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte.
  • Pro lepší výsledek opakujte postup ještě jednou.


Tip: Pro jednodušší aplikaci smíchejte šampon s vodou v náhradní láhvi co případně najdete doma po jiném produktu a následně propíchněte víčko láhve. Poté aplikujte.

INCI: Fuller´s Earth/Solum Fullonum, Acacia Concinna Fruit Powder1, Sapindus Mukorossi Shell Powder1, Emblica Officinalis Fruit Powder1, Terminalia Bellerica fruit powder1, Terminalia Chebula Fruit Powder1, Aloe Barbadensis Leaf Extract Powder1, Chamomilla Recutita Flower Powder1, Croton Lechleri Resin Powder

1 Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství