BIO Ajurvédský práškový šampon - AMLA-SHIKAKAI

SLEVA!

Ájurvédský práškový šampon je vhodný pro jemné, normální vlasy bez většího poškození. Díky 100% přírodnímu složení zanechává vlasy zářivé a zdravé.

Obsah: 100 g

Značka: Eliah Sahil

Země původu: Rakousko

235,00 Kč 337,00 Kč

Přírodní práškový ájurvédský šampon Amla-Shikakai Eliah Sahil je vhodný pro všechny typy vlasů, zejména pak pro jemné, normální vlasy bez většího poškození. Je skvělým pomocníkem na cestách, protože je lehký a nehrozí jeho vylití v zavazadle. Navíc zabere málo místa. Šampon neobsahuje žádné dráždivé chemické látky, konzervanty ani syntetické tenzidy.

Šampon Eliah Sahil obsahuje jemně mleté ájurvédské rostliny, které posilují kořínky vlasů, revitalizují pokožku hlavy a zároveň vlasům propůjčují svěží vůni. Šampon obsahuje přírodní jíl, který účinně vstřebává nadbytečný kožní maz z vlasů i pokožky hlavy. Zatímco shikakai a mýdlové ořechy obsahují pěnivé látky, které jemně umyjí vlasy od nečistot. Další bylinné extrakty z amalaki, vrcholáku tříslovinného a myrobalánového se starají o posílení a výživu vlasů.

Eliah Sahil

Značka Eliah Sahil používá při výrobě suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství, dbá na fair trade obchodování a ochranu životního prostředí. Tímto vytváří produkty, které mají duši. Produkty mají certifikaci ICADA a jsou vhodné pro vegany. Jejich heslem je "Objevte čistý svět".

Koupí šamponů Eliah Sahil přispíváte 0,20 eur na projekt "Kvetoucí louky", který se věnuje ochraně včelstev.

Použití

  • Jednu až dvě čajové lžičky prášku rozmíchejte na dlani nebo v misce s vodou, či aplikujte přímo na mokré vlasy.
  • Masírujte vlasy a pokožku a poté dobře opláchněte.
  • Opakujte tento postup ještě jednou, protože nejdříve se odstraní nečistoty a poté přírodní pěna pěstí vlasy.

Tip: Pro jednodušší aplikaci smíchejte šampon s vodou v náhradní láhvi, kterou případně najdete doma po jiném produktu, a následně propíchněte víčko láhve. Poté aplikujte.

INCI: Solum Fullonum1, Acacia Concinna Fruit Powder2, Sapindus Mukorossi Shell Powder2, Emblica Officinalis Fruit Powder2, Terminalia Bellerica fruit powder2, Terminalia Chebula Fruit Powder2, Aloe Barbadensis Leaf Extract Powder2, Parfum (Fragrance)1

1 Bio

2 Ekologické zemědělství