Vykuřovadlo - BIO BAZALKA

Vyprodáno

Latinský název: Ocimum basilicum

Hmotnost: 20 g

Účinek: očistný, léčebný, posilující

Vůně: čerstvě bylinná, svěží, citrusově sladká a zelená

Země původu: Indie

Značka: Vykuřovadla RYMER

49,00 Kč
Please select variants first

Jedná se o jednoletou bylinu, která se do středomoří dostala patrně z Afriky. Bazalka patří mezi nejposvátnější, ale zároveň nejvíce rozporuplnou bylinu.

Již od keltských dob se považovala za silně ochranou, přinášela nám lásku, blahobyt a štěstí, ochraňovala domov, v magické praxi ochraňovala a dokázala přičarovat milovaného člověka, zajišťovala věrnost, posilovala milenecké vztahy.

V křesťanství získala bazalka nepochopitelně pověst ďábelské byliny, z Bible byly pasáže o bazalce vyškrtány, ovšem fakt, že rostla na Kristově hrobě platí dodnes.

Toto nás přivádí k dalšímu významnému využití, bazalka je rostlinou rozloučení, zahání melancholii a smutek, zmírňuje utrpení, pomáhá při rozchodech, opouštění, odpouštění. Vůně při spalování je čerstvě bylinná, svěží, citrusově sladká a zelená.

Spalujte na očištění od negativních energií, posílení léčebných schopností, přivolání lásky a udržení partnerství, na uklidnění, posílení inteligence, pomáhá proti melancholii, smutku a zármutku, mírní deprese a posiluje paměť.

Produkt kontrolovaného ekologického zemědělství.

Způsob spalování

  • plátek mica
  • uhlík
  • vykuřovací pícka