Balzám na nohy LYMPHA-PACK W/O

SLEVA!

Zábal na nohy - vhodný i na unavené nohy


SLEVA!!! Expirace 3/2022


100 ml

370,00 Kč 462,00 Kč

LYMPHA-PACK W/O balzám-zábal s vyváženou směsí specifických éterických olejů je určen zejména pro péči o oteklé a unavené nohy, po namáhavém fyzickém výkonu pracovním nebo sportovním. Uvítají jej klienti, kteří trpí nedostatečným pohybem lymfatických tekutin, krevního oběhu dolních končetin, revmatizmem, artrózou a dnou, jako přípravek, který díky účinným látkám může ulevit při bolesti. Vhodný je i jako zábal při rekonvales­cenci po poranění kloubů, kostí a svalů.


LYMPHA-PACK W/O může díky použitým suro­vinám zrychlit tok lymfatických tekutin a napomoci při odplavování přebytečné vody a toxických látek vznikajících při látkové výměně. Vysoký obsah vitamínů a biostimulátorů v tomto přípravku zaručuje celkovou regeneraci pokožky nohou i hlouběji uložené tkáně.

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: sójový, mandlový, karité, z vlašských ořechů, jojo­bový. Lecitin. Éterické oleje: mateřídouškový, jalovcový, vavřínový. Emulgátory. Vosky, glycerin. Vitaminy A, E, F, betakaroten, pantenol. Chlorofyl. Destilovaná voda.

Použití:
Přípravek LYMPHA-PACK W/O naneseme v tenké vrstvě na celé nohy od chodidel přes nárty, lýtka až po kolena, v případě potřeby až k tříslům. Poté provedeme zábal FÓLIÍ PRO ZÁBALY a překryjeme dekou. Zábal by měl trvat přibližně 60 minut. Po tuto dobu odpočí­váme a relaxujeme s nohama ve vodorovné či ještě lépe vyvýšené poloze. Směr pohybů masáže je vždy zdola nahoru!

INCI:
Aqua, Cera flava, Glycerin, Glyceryl stearate, PEG-100 Stearat, Citrol, Canola Oil, Panthenol, Glycine soja Oil, Juglans regia Seed Oil, Methoxy PEG-22/Dodecyl Glycol Copolymer, Butyrospermum parkii Butter, Juniperus communis Fruit Oil, Helianthus annuus Seed Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Polyglyceryl-3 polyricinoleate, Lanolin, Tocopheryl acetat, Retinyl palmitate, Lactic Acid, Cedrus atlantica Bark Oil, Laurus nobilis Oil, Melaleuca alternifolia Leaf Oil, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Lavandula hybrida Oil, Chlorophyll, Allantoin, Thymus serpyllum Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Eugenia caryophyllus Flower Oil, Citrus limon Peel Oil, Salvia officinalis Oil, Rosa damascena Flower Oil, Piper nigrum Fruit Oil.

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6-10°C).