LÁSKA 33 Antiparazitální přírodní zásyp pro psy

Antiparazitální přírodní zásyp proti klíšťatům, blechám a jiným druhům hmyzu, plísním a pro dekontaminaci pro psy.

90 g

Výrobce: Dokonalá Láska

394,00 Kč

Čistě přírodní antiparazitální, dekontaminační a antifungální pudrový zásyp pro psy. Působí proti hmyzu, napomáhá ochraně před kožními parazity, je vhodný jako podpora při protiplísňové léčbě. Snadná a rychlá aplikace přímo do srsti zvířete bez zvlhčení. Vhodné aplikovat při léčbě dermatologických obtíží spojených s infektem. Napomáhá zlepšení komfortu alergického zvířete (napomáhá zmírnění pocitu svědění). Kůži ani srst neznečišťuje, přebytek pudru lze snadno odstranit pročesáním či vyfoukáním.

Návod k použití: Nanášejte zásyp v jemné vrstvě proti srsti a jemně vmasírujte k pokožce. Aplikujte 1x až 2x týdně. Při celodenním pobytu venku lze aplikovat obden. V případě potřeby silnějšího účinku nechte zásyp ve větší dávce působit na pokožce delší dobu (až 20 minut) a přebytečné množství pak vyčešte. Lze aplikovat pomocí štětce.

Orientační dávkování (záleží i na typu a hustotě osrstění): malý pes - 1 zarovnaná čajová lžička (0,5 až 1 g), středně velký pes - 2 zarovnané lžičky (1 až 2 g), velký pes - 3 zarovnané lžičky a více (2 g a více).

Složení: zelený jíl, nimbový sušený extrakt, aloe vera barbadensis - sušený extrakt, esenciální oleje: Cedrus deodara, Rosmarinus officinalis, Melissa officinalis, Mentha piperita, Laurus nobilis, Pelargonium graveolens.