Ajurvédský čaj Pukka - BLACKCURRANT BEAUTY

Vyprodáno

Ajurvédský čaj Blackcurrant Beauty je sametovou kombinací šípku, rybízu či červené řepy doplněnou osvěžujícími tóny pomeranče.

Balení: 20 nálevových sáčků

Výrobce: Pukka Herbs

Země původu: Velká Británie

110,00 Kč
Please select variants first

Ajurvédský čaj Blackcurrant Beauty od značky Pukka je sametovou kombinací šípku, ibišku, červené řepy či rybízu doplněnou svěžími tóny pomeranče. Červená řepa, rybíz a šípek podporují přirozenou látkovou výměnu a celkovou odolnost organismu. Napomáhají optimálnímu vylučování.

Čaj v praktických nálevových sáčcích je díky spojení šípku, ibišku, červené řepy černého rybízu a lékořice bohatý na vitaminy, působí močopudně a potopudně, a je tak vhodný pro podporu přirozené látkové výměny. Má sametovou nasládlou chuť se svěžími tóny pomeranče. Rybíz a šípek dodávají tělu příval vitaminu C, který podporuje celkovou obranyschopnost organismu a napomáhá uchovat oběhový systém v optimální kondici.

Příprava: Sáček s čajem vložte do šálku, zalijte vroucí vodou a louhujte alespoň 5 minut. Vychladlý čaj můžete lehce dochutit medem.

Složení:

Šípek1, Květ ibišku1, Lékořice1, Fenykl1, Červená řepa1, Černý rybíz1, Esenciální příchuť pomeranče1 1 Ekologické zemědělství