Ajurvédský čaj Pukka - BLACKCURRANT BEAUTY

Vyprodáno

Ajurvédský čaj Blackcurrant Beauty je sametovou kombinací šípku, rybízu či červené řepy doplněnou osvěžujícími tóny pomeranče.

Balení: 20 nálevových sáčků

Výrobce: Pukka Herbs

Země původu: Velká Británie

110,00 Kč

Ajurvédský čaj Blackcurrant Beauty od značky Pukka je sametovou kombinací šípku, ibišku, červené řepy či rybízu doplněnou svěžími tóny pomeranče. Červená řepa, rybíz a šípek podporují přirozenou látkovou výměnu a celkovou odolnost organismu. Napomáhají optimálnímu vylučování.

Čaj v praktických nálevových sáčcích je díky spojení šípku, ibišku, červené řepy černého rybízu a lékořice bohatý na vitaminy, působí močopudně a potopudně, a je tak vhodný pro podporu přirozené látkové výměny. Má sametovou nasládlou chuť se svěžími tóny pomeranče. Rybíz a šípek dodávají tělu příval vitaminu C, který podporuje celkovou obranyschopnost organismu a napomáhá uchovat oběhový systém v optimální kondici.

Příprava: Sáček s čajem vložte do šálku, zalijte vroucí vodou a louhujte alespoň 5 minut. Vychladlý čaj můžete lehce dochutit medem.

Složení:

Šípek1, Květ ibišku1, Lékořice1, Fenykl1, Červená řepa1, Černý rybíz1, Esenciální příchuť pomeranče1 1 Ekologické zemědělství