Ajurvédský čaj Pukka - VANILLA CHAI

Ájurvédský čaj Vanilla Chai bez obsahu kofeinu přináší sladkou chuť lékořice a vanilky společně s voňavým kardamomem a dalším kořením.

Balení: 20 nálevových sáčků

Výrobce: Pukka Herbs

Země původu: Velká Británie

120,00 Kč

Ajurvédský čaj Pukka Vanilla Chai bez obsahu kofeinu přináší sladkou chuť lékořice a vanilky společně s voňavým kardamomem a dalším kořením. Tato jedinečná exotická plná kořeněná chuť potěší vaše smysly a zároveň přinese osvěžení v horkých letních dnech.

Vanilla Chai v sobě spojuje jemnou sladkou chuť lékořice a vanilky doplněnou o aromatický kardamom, fenykl a jemně štiplavý zázvor se skořicí. Kombinace pečlivě vybraného koření vytváří plnou sladkou chuť, která potěší nejednoho milovníka čaje. Vanilla Chai je bez kofeinu a díky praktickým čajovým sáčkům si exotickou kořeněnou chuť čaje můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat alespoň 5 minut. Poté podle chuti oslaďte.

Tip: Vanilla Chai je výborný také jako ledový čaj. Podle chuti můžete do čajové konvice přidat koření, čerstvé či kompotované ovoce a před podáváním ozdobit čerstvými lístky meduňky a kostkami ledu.

Složení:

Skořice, Zázvor, Lékořice, Kardamom, Fenykl, Vanilkové lusky