Ajurvédský čaj Pukka - CLEAN MATCHA GREEN

Vyprodáno

Ajurvédský čaj v sobě spojuje zelený čaj Sencha, lahodný sicilský citron a kořen pampelišky. Kořen pampelišky díky obsahu hořčin napomáhá zachovat přirozené trávicí funkce.

Balení: 20 nálevových sáčků

Výrobce: Pukka Herbs

Země původu: Velká Británie

110,00 Kč

Ajurvédský čaj Clean Matcha Green od značky Pukka v sobě spojuje povzbuzující zelený čaj Sencha, esenciální olej ze sicilského citrónu a kořen pampelišky či listy kopřivy. Má lahodnou chuť, která přispěje k celkové pohodě organismu hlavně na jaře. Díky obsahu pampelišky či kopřivy přispívá k optimálnímu odvodnění organismu.

Čaj Clean Matcha Green obsahuje zelený čaj a kurkumu, které přispívají k ochraně buněk před vlivem oxidačního stresu. Kořen pampelišky podporuje optimální zažívací a trávicí funkce a normální látkovou výměnu.

Příprava: Sáček s čajem vložte do šálku, zalijte vroucí vodou a louhujte alespoň 5 minut. Vychladlý čaj můžete lehce dochutit medem.

Složení:

Zelený čaj Sencha1, sladký fenykl1, Kořen pampelišky1, Lékořice1, Kopřiva list1, Esenciální olej z citronu1, Kurkuma1, Citron1, List citronové myrty1, Matcha prášek1

1 Ekologické zemědělství