Ajurvédský čaj Organic India - TULSI, SKOŘICE A AMRITA

Nové

Jarní novinka - bylinná směs královny ájurvédských adaptobenních bylin "Tulsi" s chebulí srdčitou známou jako Amrita, Giloy nebo Guduchi, se skorořicí, lékořicí a černým pepřem.

Obsah: 25 nálevových sáčků

Země původu: Indie

135,00 Kč

Tulsi, neboli bazalka posvátná, patří k nejznámějším ajurvédským bylinám. Říká se jí také "Elixír života" a pro své blahodárné účinky se používá po tisíciletí. Patří k adaptogenním bylinám, podporuje imunitní a dýchací systém, funkci srdce, přispívá k fyzické aktivitě a větší vitalitě. Příznivě působí při cestování, je antioxidant. 

Chuduchi / Giloy / nebo i Amrita (chebule srdčitá) podporuje imunitu, dýchací systém, metabolismus lipidů, normální hladinu cukru v krvi a patří mezi adaptogeny.

Cinnamomum (skořicovník cejlonský) patří mezi antioxidanty, podporuje trávení a dýchací systém.

Glycyrrhiza glabra (lékořice lysá) podporuje nervový systém, imunitu a funkce dýchacího systému.

Instrukce

Doporučené dávkování: 1 - 3 šálky denně. Příprava: 1 sáček zalijte vroucí vodou (200 ml) a nechte vyluhovat 3 - 5 minut.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě. Nevystavujte slunečnímu záření.

Ingredience

Organická chebule srdčitá (Organic Tinospora cordifolia), Org. skořicovník cejlonská (Organic Cinnamomum zeylanicum), Organická lékořice lysá (Organic Glycyrrhiza glabra), Organická bazalka posvátná (Organic Krishna Tulsi), Organická bazalka pravá (Organic Vana Tulsi)