Ajurvédský čaj Organic India - TULSI PEPPERMINT

Bylinný čaj Tulsi Peppermint má příjemně osvěžující chuť, povzbuzující účinky na tělo i mysl a současně podporuje odolnost těla při zátěžových situacích.

Balení: 25 nálevových sáčků

Země původu: Indie

135,00 Kč

Bylinný čaj Organic India Tulsi Peppermint přináší nejenom osvěžující chuť a aroma máty, ale také povzbuzení celého organismu díky obsahu bazalky posvátné. Ta je bohatá na množství látek, které chrání buňky těla před vlivem oxidačního stresu, povzbuzují ho a dodávají mu novou energii. Pravidelná konzumace čaje pomáhá udržet optimální fyzickou i duševní kondici, regeneruje síly a pozitivně ovliňuje paměť.

Bazalka posvátná pomáhá tělu se vyrovnat se zátěžovými situacemi. Kromě toho její pravidelná konzumace harmonizuje hladinu cholesterolu v krvi. Čaj kromě tulsi obsahuje lístky máty peprné. Máta pomáhá harmonizovat zažívání a působí pozitivně na krevní oběh, napomáhá optimálnímu proudění krve v organismu. Tato kombinace bylin má příjemnou osvěžující kořeněnou chuť, která vás povzbudí a příjemně naladí.

Příprava: Čajový sáček přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3-4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Složení:

Máta peprná (70 %) , Bazalka posvátná (30 %)