Ajurvédský čaj Organic India - TULSI ORIGINAL

Sáčkový bylinný čaj Tulsi přirozenou cestou povzbuzuje organismus a zvyšuje jeho vitalitu i bez potřeby kofeinu. Bazalka posvátná vás osvěží, zregeneruje a pozitivně působí na paměť.

Balení: 25 nálevových sáčků

Země původu: Indie

135,00 Kč

Porcovaný bylinný čaj Organic India Tulsi přirozenou cestou povzbuzuje organismus a podporuje jeho vitalitu i bez potřeby kofeinu. Obsažené bylinky totiž přírodní cestou organismus tonizují a navozují fyzickou pohodu. Kromě toho čaj podporuje přirozené funkce celého organismu a harmonizuje hladinu cholesterolu i cukru v krvi.

Spojení lístků a květů bazalky posvátné osvěžuje organismus. Bazalka je bohatá na množství látek, které tělo chrání před působením oxidadačního stresu a dodávají mu novou energii. Pravidelná konzumace čaje pomáhá udržet optimální fyzickou i psychickou kondici, regeneruje síly a pozitivně ovlivňuje paměť.

Příprava: Čajový sáček přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3-4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Složení:

Krišna Tulsi (Ocinum sanctum)1, Vana Tulsi (Ocinum basilicum)1, Rama Tulsi (Ocimum Sanctum)1

1 Ekologické zemědělství