Ajurvédský čaj Organic India - TULSI BRAHMI

Vyprodáno

Sypaný bylinný čaj s brahmi či tulsi přirozenou cestou povzbuzuje organismus a zvyšuje jeho vitalitu, aniž by obsahoval kofein.

Balení: 100 g

Značka: Organic India

Země původu: Indie

214,00 Kč
Please select variants first

Sypaný bylinný čaj Organic India Tulsi Brahmi přirozenou cestou povzbuzuje normální funkce organismu a podporuje jeho vitalitu a výdrž, i když neobsahuje kofein. Bazalka posvátná neboli tulsi je v Indii využívána k podpoře imunity a k tonizace nervové soustavy. Navozuje psychickou pohodu, přispívá k odolnosti těla i mysli v zátěžových situacích a pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi.

Bylinný čaj z tulsi (bazalka posvátná) a brahmi (pupečník asijský) osvěžuje organismus. Tulsi má povzbuzující účinky na celé dýchací ústrojí a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Bazalka posvátná také pozitivně ovlivňuje činnost srdce i celkovou vitalitu organismu a podporuje jeho odolnost vůči zátěžových situacím. Pupečník pak přispívá k regeneraci organismu.

Použití: 1 čajovou lžičku bylinné směsi přelijte 0,2 l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat po dobu alespoň 3 minut. Poté přeceďte a podle chuti oslaďte. Pro maximální účinek pijte 3-4 šálky denně.

Upozornění: Čaj není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Složení:

Pupečník asijský1, Krišna Tulsi (Ocinum sanctum)1, Vana Tulsi (Ocinum basilicum)1, Rama Tulsi (Ocimum Sanctum)1

1 Ekologické zemědělství