Ajurvédská pleťová maska pro svěží pleť

Ájurvédská prášková pleťová maska pro svěží a mladistvě působící pleť obsahuje vysoce kvalitní prášek z řas a květů měsíčku lékařského a také výtažek z heřmánku a amalaki.

Obsah: 100 g

Značka: Eliah Sahil

Země původu: Rakousko

460,00 Kč

Ájurvédská prášková pleťová maska Eliah Sahil pro svěží a mladistvě působící pleť obsahuje vysoce kvalitní prášek z řas a květů měsíčku lékařského, také výtažek z heřmánku a amalaki, kterému se také často přezdívá "ovoce krásy".

Plody amalaki obsahují vysokou dávku vitaminu C. Jsou tak skvělým regeneračním prostředkem pro zralou pleť s vráskami a popraskanými žilkami, způsobenými špatným krevním oběhem. Prášek ze sladkovodní řasy spiruliny a mořské řasy laminarie jsou bohaté na rostlinné bílkoviny, enzymy, vitaminy A, C a řady B, jód, fosfor, železo, vápník a další látky nezbytné pro správnou funkci pokožky. Řasy mají schopnost vázat na sebe škodlivé látky a tím detoxikovat pokožku.

Zelený jíl hloubkově čistí zanesené a ucpané póry a pomáhá tak eliminovat černé tečky. Výtažek z měsíčku lékařského a heřmánku pravého uklidňují pokožku, působí mírně dezinfekčně a působí preventivně proti různým kožním onemocněním. Dále napomáhají hojení již probíhajících zánětů či drobných poranění na pleti.

Eliah Sahil

Značka Eliah Sahil používá při výrobě suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství, dbá na fair trade obchodování a ochranu životního prostředí. Tímto vytváří produkty, které mají duši. Produkty mají certifikaci ICADA a jsou vhodné pro vegany. Jejich heslem je "Objevte čistý svět".

Použití

  • Smíchejte prášek s vodou v takovém poměru, aby maska měla konzistenci pasty.
  • Naneste na čistý obličej a dekolt, vyhněte se očím a rtům.
  • Po 10 -15 minutách důkladně opláchněte vodou.
  • Aplikujte jednou až dvakrát týdně.

INCI: Solum Fullonum, Arthrospira Platensis Extract, Emblica Officinalis Fruit Powder, Laminaria Digitata Powder, Calendula Officinalis (Calendula) Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Powder