Světelná aktivace 23. 12. 2023

01.12.2023

Chceš aktivovat světelné kódy či kódy duše a rozvibrovat každou buňku svého těla během hudební lázně vibračně naladěnými nástroji? 

Chceš se energeticky připravit na energie nadcházejícího roku 2024?

Přijď za námi na společné setkání 23.12.2023 v 17:00 do jógového studia Follow Yoga ve Vyškově, kde budeš mít možnost setkat se s podobně naladěními lidmi a vychutnat si nádherné léčivé energie pro tělo i duši.

Abychom se ti mohly věnovat, tak jak si zasloužíš, je počet míst omezen.

POČET MÍST JE OMEZEN NA MAX. 15, proto neváhej a zajisti si své místo včas.

PRODEJ VSTUPENEK BUDE UKONČEN 21.12.2023! 

Toto jedinečné setkání, které se uskuteční v poklidném předvánočním čase…čase plném zázraků, kouzel a lásky. A naším společným záměrem během této akce, bude vytvořit spoustu přenádherných zázraků pro každého z Vás:

… zázrak BYTÍ V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU,

… zázrak HLUBOKÉHO PROPOJENÍ se svou duší,

… zázrak VNÍMÁNÍ A CÍTĚNÍ ŽIVOTA ve Vašem překrásném těle,

… zázrak REGENERACE a HARMONIZACE Vašich buněk a energetických center

… zázrak ROZPOMENUTÍ SE NA TO, kdo opravdu jste

… zázrak PROPOJENÍ se SVĚTELNÝMI kódy a kódy DUŠE

V průběhu tohoto setkání naše těla, mysl i duši pohladí, rozvibruje a zharmonizuje zvuková lázeň prastarých duchovních hudebních nástrojů v podání Jitky Zálešákové, během této zvukové lázně ti budou individuálně aktivovány světelné kódy a kódy duše, stažené dne 22. 11. 2023. Aktivace kódů probíhá fyzicky na těle a ve Vašem energetickém poli. 

Světelné kódy a kódy duše ti pomohou propojit se s rodinou tvé duše, napojit se na záznamy a kvality tvé duše v okamžiku jejího zrození. Usnadní ti integraci a ukotvení nových energií, které budou působit v nadcházejících měsících na Zemi. 


Harmonogram

17:00 - zahájení a naladění se do nitra a na aktivaci

17:30 - léčivá zvuková lázeň, aktivace kódů ve Vašich tělech individuálně pro každého z Vás

19:00 - 20:30 společné ukotvení a sdílení s dobrůtkami

Organizátoři:

Ing. Jana Mrkvičková, již dlouhé roky pomáhám svým klientům nalézt harmonii mezi tělem a duší, mezi vnějším a vnitřním světem, mezi prací a soukromým životem. V napojení na zdrojovou energii bytí uvolňuji a odstraňuji fyzické i psychické potíže, umožňuji klientům nalézt vnitřní klid, mír a nahlédnout do svého nitra, neboť tam mohou uzřít cestu své duše. Provádím aktivace andělských, světelných kódů, kódů duše a božské esence.                        Důvěřuji procesu intuitivního vedení, v napojení na samotný zdroj stahuji informace potřebné pro práci s jednotlivci či skupinami, takže každý seminář je vždy naprosto jedinečný.

Mgr. Jitka Zálešáková, celý život se věnuji práci s dětmi a ženami. Mou oblastí zájmu je hudba ve všech podobách. Při hudebních relaxacích pracuji s různými netradičními nástroji – tibetskými mísami, indiánskými flétnami, rotujícími vlnami, používám deštný sloup, ravdrum, sundrum, monochord, koshi zvonky, kantele a v neposlední řadě různé precusse a bicí. K na vibrování a ponoření se do nitra využívám terapeutické ladičky. Vyučuji belly dance. Pracuji s vysokovibračními bachovými esencemi, které pomáhají zvládat různé životní situace a emoce. Vykládám Osho zen tarotové karty, které dokážou rozklíčovat problémy a pomoci najít cestu k jejich řešení.