Mgr. Eva Vystavělová

Centrum Života

Metoda One Brain - Three in One Concepts (3v1) - kineziologie


One Brain (jednotný mozek) nebo také Three in One Concpets (3v1) je velmi jemná a pro klienta bezpečná metoda, s jejíž pomocí je možné pracovat na snížení a odstranění stresu, jemuž jsme v každodenním životě, v různých situacích, vystavováni. Ve stresu se totiž naše tělo dostává do nerovnováhy, avšak tato metoda dokáže skvěle pomoci tělu, mysli i duši získat svou rovnováhu zpět.

Při práci s klientem využíváme svalový test, neboť, na rozdíl od naší mysli, naše tělo si přesně pamatuje všechna "bolavá" místa a právě díky svalovému testu tak můžeme odhalit všechny emocionální bloky, "spouštěče problémů" a ty pak zpracovat a tím i odstranit.

Svalový test při sezení s klientem propojujeme s barometrem chování, který popisuje celou škálu emocí a umožňuje nám zcela přesně odhalit, jaký emocionální blok klientovi brání v dosažení toho, co v životě chce a po čem touží. Součástí naší společné práce jsou i různá energetická a vyrovnávací cvičení, což je soubor cviků, pohybů a doteků, které napomáhají k propojení levé a pravé hemisféry mozku (jednotný mozek) a tím i lepšímu fungování celého těla.

Výsledkem našeho sezení a společné práce s klientem je pak pocit uvolnění napětí na těle, duši i v mysli. Takovéto "odblokování" stresu a napětí dává klientovi možnost učinit VĚDOMOU VOLBU rozhodnout se začít dělat věci jinak, žít jinak a prolomit naučené vzorce chování.

Během celého sezení je klient nejvyšší autoritou a konzultant funguje jako jeho průvodce na cestě za nalezením nových možností. Konzultant pomáhá klientovi vidět možnosti i tam, kde je dříve vidět nedokázal.

S čím nám může metoda Three in One Concepts pomoci?

- Zvládání krátkodobého i dlouhodobého stresu

- Syndrom vyhoření

- Budování zdravých vztahů

- Získání sebedůvěry

- Změna destruktivních vzorců chování

- Zvládání chronické a akutní bolesti

- Poruchy učení

- Logopedické vady

- Alergie

- Fóbie

- Tréma

- Úzkosti, strachy


Ceník:

Kineziologie - One Brain (metoda 3v1 - Three in One Concepts)                                 1100 Kč 

(délka sezení individuální, obvykle 60 - 90 min)