Access - tělesné procesy

Ing. Jana Mrkvičková

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu.

Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury?

Známe celkem 50 druhů tělesných procesů, které dokáží změnit nastavení buněk, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá naší podstatě a tomu, abychom byli se svým tělem v souladu. Všechny tyto procesy mají společné to, že jsou energické. Pracují s energií těl.

Tělesné procesy nevybíráme podle toho, "co si myslíme, že je pro tělo vhodné" (logická mysl v tomto případě obvykle není dobrým rádcem), ale komunikujeme, ptáme se těla, co by pro něj v tuto chvíli bylo vhodné.

Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness říká: "Tělo samo Vám dá najevo, co potřebuje".

Vaše tělo s vámi komunikuje. Vy a vaše tělo máte vlastně povědomí o všem. Tělesné procesy zvyšují způsob, jakým vaše tělo dokáže ukázat, čeho si je vědomo - vědomí každé buňky a molekuly na celém světě. Vše, co se u tělesných procesů vyžaduje, je ochota být přítomen, dotýkat se těl a přijímat zpětnou vazbu od těla, na kterém pracujete.

Biomimetická a biomimetrická mimika 

Ve svém životě se snažíme druhé napodobovat a chápat, je to přirozená schopnost našeho těla ve snaze zapadnout do tohoto světa. Abychom byli schopni druhé pochopit intelektuálně i energeticky, zakódujeme ve svém těle podobnosti - biomimetika. Biomimetrika je schopnost vašeho těla splývat s prostorem druhého, kdy například ve vztahu máte tendence z Já a Ty být najednou jedním. BBM proces uvolňuje tyto tělesné a umožňuje Vám být opět sami sebou.

TSS - Trojnásobné sekvenční systémy

TSS je systém, který se objeví v okamžiku, kdy se doslova zaseknete v nějaké události v minulosti a máte pocit, jako by byla neustále živá, jako včera.

Tento tělesný proces je hodný kombinovat se spuštěním Bars při terapii Access bars. Pomáhá očistit dlouhodobé nánosy v důsledku braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí všechny traumatické zkušenosti, které způsobují, že se nám traumata opakovaně návrací, opakovaně je znovuprožíváme. Při tomto tělesnému procesu používáme podpůrná čistící prohlášení, která na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování.

Buněčná paměť

Máte-li trauma uložena v těle, například po úrazu (zlomenina), nebo máme na těle bolavé místo, prošli jste operací, můžeme jít do toho místa a spustit vytvoření celulární paměti a napravit dané místo na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci se rozhodnout a uzdravit. Tento tělesný proces lze použít nejen na lidech, ale i na zvířatech.

De-Molekulární Manifestace a Molekulární De-Manifestace

Je to proces, ve kterém se molekuly promění v něco jiného, než jaké jsou nyní, především slouží ke zmizení toho, co v těle nechceme - nádor apod.

MTVSS 

Tento proces představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura Vašeho těla a tím si zajistí totální restart v těle.

Tento proces lze provést ve více variantách:

1. MTVSS celého těla

2. Posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

Antalgické stíny

Odstraňují zbytky antalgických držení těla z jiných dimenzí, časů, prostorů a realit, které deformují postavu a způsobují zde bolest (bolesti od narození nebo bolesti, které nemají opodstatnění v tomto životě, ale v minulých životech). Tyto vlivy blokují i život a další životní možnosti a zkušenosti.

Reciproční dimenze

Jiné dimenze mohou deformovat Váš úhel pohledu nebo život v současné realitě. Máteli v jednom těle onemocnění v jiné realitě, bude se to opakovat ve Vašem těle v této realitě. 

Jedná se především o trvalé bolesti krční páteře nebo bederní pátěře, ztuhlost či pokřivení páteře, které nelze odstranit běžnými prostředky. Bechtěrevova choroba,...

Zdroj: www.accesscounsciousness.com

CO SI VAŠE TĚLO UMOŽNÍ, CO VY MU NEDOPŘEJETE?