Access Facelift

Ing. Jana Mrkvičková

Je možné se cítit a vypadat mladší BEZ botoxu, akupunkturních jehel a dalších traumat, které svému tělu těmito zásahy vytváříme? ANO!

Access Consciousness Facelift je úžasný proces, který může zvrátit příznaky stárnutí na obličeji a dokáže vytvořit podobné účinky na celém těle. Pokud se opakuje, je účinek trvalý.

Access Facelift se od ostatních používaných alternativ liší v tom, že je jemnější, laskavější a snadnější pro Vás a Vaše tělo. Těla ho milují!

Access Facelift je po celém světě běžně profesionálně poskytován v lázních, wellness, masážních praxích, ale i v centrech plastické chirurgie.

Access Facelift oživuje Váš obličej, pozvedá povadlé kontury, sjednocuje a prozařuje tón pleti. Tento proces je jedním z nejkomplexnějších (obsahuje energie 30 tělesných procesů) a jeho vedlejší účinky jsou naprosto fantastické: pozvedá a zpevňuje poprsí a vypíná dekolt, vyživuje celé tělo a jeho orgány (dobře vyživené orgány udržují mládí, životní energii), přispívá při tzv. syndromu poklesu orgánů (dělohy, močového měchýře,..). Tento proces umožňuje hluboké léčení a péči o vaše tělo. Omlazuje celý systém včetně vnitřních orgánů.

Je vhodný pro muže i ženy všech věkových skupin.

Proces se spouští rukami buď na dekoltu a obličeji anebo přes chodidla.